
Przepyszne połączenie słodyczy jabłuszka z orzeźwieniem i kwaskiem rabarbaru, pod pyszną kruszonką (przygotowałam jej lżejszą wersję)
Podaje to z gałką waniliowego loda i jest po prostu PRZEPYSZNIE
Towarzyszy mi Kupiec.

Moja pasja, mój świat.

Przepyszne połączenie słodyczy jabłuszka z orzeźwieniem i kwaskiem rabarbaru, pod pyszną kruszonką (przygotowałam jej lżejszą wersję)
Podaje to z gałką waniliowego loda i jest po prostu PRZEPYSZNIE
Towarzyszy mi Kupiec.

To było moje pierwsze spotkanie z Autorem i zakończyło się wielką przyjemnością.
Styl pisania pana Jakuba bardzo przypadł mi do gustu!
Nie mogę ci powiedzieć to niesamowicie oryginalnie napisany kryminał.
Mamy świetny wątek, akcję, zagadkę, porusza wiele współczesnych problemów.
Pierwsza myśl po rozpoczęciu czytania, książka o gejach?
Tego jeszcze nie czytałam…
Jak się okazało niby był to wątek główny, dotyczył głównych bohaterów,
ale nie był nachalny, mocny, szczegółowy.
Najważniejszy w książce był wątek zabójstwa i zagadka jego rozwiązania.
Damian i Łukasz, miłość, która kończy się nagle i tragicznie na wskutek nieprzewidzianych wydarzeń- kto jest tak naprawdę winny?
Ból dziecka zostawionego przez matkę, ból ojca samotnie wychowującego dziecko, miłość, kłamstwa, tajemnice, to tylko jedne z wątków, dzięki czemu książkę czyta się jednym tchem.
Mi zajęło to 3 h i była to czysta przyjemność.
Czekam na kolejne spotkanie z tym autorem
2023-10-18

Lunch Mix marki Kupiec nie zawsze muszą być używane do obiadu
czy jak nazwa wskazuje do lunchu.
Na ich bazie można przygotować pyszne sałatki.
Jest to także dobra opcja gdy ugotujemy za dużo na raz


Z książkami Pauliny Świst jest jak z cukierkiem na święta. Czekasz czekasz, połykasz wręcz tak smakuje i smuteczek…
Bo się kurde za szybko zjadło!!!
No właśnie.
Najnowsza OCCULTA wymiata. Pełna treści, ostrego języka, dowcipnych dialogów i akcji.
Pierwszy raz chyba autorka zaserwowała nam tak mało scen, od których szybciej krew płynie 😈😈😈 co wcale nie spowodowało, że czyta się gorzej. Przeciwnie, ten ogrom emocji, który się tu kotłuje, testosteron miażdży i jest to po prostu uczta dla oczu i duszy.
Złol jest zły, Anka jak to Anka 😄 , a chłopcy po prostu boscy. Wspaniała mieszanka.
Niecierpliwie czekam na kolejną część, może w końcu się dowiem Artur czy Szczepan, bo sama bym nie wybrała;)
Jednakże pojawiło się nagle nowe imię Adam…czyżby szykowało się kolejne zawirowanie?
Czekam !!!

Za każdym razem gdy widzę, iż ukazuje się zapowiedź nowej książki Pani Kasi przebieram nóżkami, aż trafi w moje ręce.
Myślę, co Ona tam tym razem wymyśliła.
Tym razem wkraczamy do świata młodzieży.
Uważam, iż poruszane są piekielnie ważne wątki.
Mimo, iż jest to fikcja literacka czułam, że czytam o życiu.
Problemy, które są poruszane w książce także są między nami i niosą ze sobą katastrofalne skutki. Każdy kto przeczyta tę historię potraktuje ją także jako ostrzeżenie co niesie ze sobą dzisiejsze wychowanie dziecka.
Książka wciąga, porusza wszelkie emocjonalne struny i powoduje, że nie chce się jej odkładać, dopóki się nie skończy. Jako matka, myślę o niej cały czas.
Cieszę się, że kolejny raz mam okazję wejść do świata i myślenia detektywa Sobieskiego i oczywiście czekam na więcej.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to magia. Można spekulować, negować czy mówić, że przesadzam. Nie.! Jest to czas gdy wszystko lekko zwalnia, wręcz zatrzymuje. Ludzie szukają uśmiechu, poczucia bliskości, właśnie tej magii, która koi, prowadzi do szczęścia.
Pani Ilona tworzy książki, które koją. A gdy jeszcze dołożymy właśnie tę świąteczną magię jest po prostu pięknie!
Zagadkowe historie, bohaterki pełne tajemnic
Ja przeniosłam się do Fortuna Vintage, przeszłam po warszawskiej Starówce,
roztopiłam się jak masełko od poczucia błogości 🙂
Polecam i Wam. Dajcie się ponieść magii Świąt
I pamiętajcie- zawsze jest ktoś bliski…