
Pyszna kawa z pachnącą, pyszną nutą…
Rozgrzeje i ciało i kubki smakowe!

Moja pasja, mój świat.
Moje eksperymenty, smakołyki i inne cuda

Pyszna kawa z pachnącą, pyszną nutą…
Rozgrzeje i ciało i kubki smakowe!

Zapiekanka to pyszna propozycja obiadowa, gdyż łączy w sobie wszystko: warzywa, mięso i dodatki. Dzisiejsza propozycja to wykorzystanie makaronu!


Zima to pora roku, gry jak nigdy lubię pić smakowe kawy…
Pachnące kokosem, cynamonem lub właśnie migdałami
Co nam trzeba?
10-12 migdałów
100ml mleka
2 łyżki kawy sypanej (lub 4 łyżeczki rozpuszczalnej jak ktoś lubi)
wrzątek, wiadomo do zaparzenia
szczypta brązowego cukru
Robimy!
Migdały parzymy, obieramy ze skórki i mielimy w młynku do kawy. zalewamy mlekiem i odstawiamy na godzinkę. Po tym czasie zagotowujemy mleko.
Zaparzamy nasza kawę, dodajemy ciepłe mleko (odcedzone z migdałów)
i dopieszczamy szczyptą cukru trzcinowego
Kawa i pachnie i smakuje… do tego ulubiona książka i już!
Polecam
ps. migdały możecie zjeść z jogurtem, nie wyrzucajcie.

Szybka alternatywa dla zabieganych.
Wystarczy kilka składników, piekarnik i już!


Sernik tak pyszny, że jeden kawałek to za mało.
I pachnie i wygląda, a jak smakuje!
Polecam!


Zapach piernika jest cudowny.
Kompozycja korzennych przypraw, cynamonu ma w sobie magię.
Uwielbiam i dlatego zapraszam Was na takie magiczne babeczki.

Czytaj dalej „Babeczki piernikowo-cynamonowe z cynamonowym lukrem”