
Czasami mam ochotę na oponki, pączki. Ale te kalorie…
Ratunkiem są słodkości z piekarnika.
Może nie tak pulchniutkie jak smażone, ale równie pyszne.
Zapraszam na oponki, które można zajadać bez strachu o swoją oponkę ;-P


Moja pasja, mój świat.
Moje eksperymenty, smakołyki i inne cuda

Czasami mam ochotę na oponki, pączki. Ale te kalorie…
Ratunkiem są słodkości z piekarnika.
Może nie tak pulchniutkie jak smażone, ale równie pyszne.
Zapraszam na oponki, które można zajadać bez strachu o swoją oponkę ;-P


Pyszne pachnące kawą muffinki umilą każdy dzień.
Do filiżanki pachnącej kawy wręcz idealne!
Dodatek czekolady i chrupiących migdałów dodatkowo zapewni nam maksimum smaku. Pyszne!


Pyszny i szybki obiad, bardzo aromatyczny.
Łatwy do zrobienia i tylko 2 składniki plus przyprawy


Spróbujcie, a już zawsze będą w kuchni z wami

Więcej o produktach Bio macie tutaj
Czytaj dalej „Wegetariańskie kotleciki bazyliowo-pietruszkowe z samopszy”

Pyszny, aromatyczny, mięciutki, aż odpada od kości.
Prosty do zrobienia- warunek dobra marynata i czas poleżenia w niej!
Pychota!

Co nam trzeba?
4 udka z kurczaka
2 papryki czerwone
6 ząbków czosnku
Marynata:
Mieszamy ze sobą: 100ml wody +50ml oleju + 3 czubate łyżki miodu +1 łyżka dowolnej musztardy + po pół płaskiej łyżeczki: soli, pieprzu ziołowego, papryki słodkiej, papryki ostrej, chili + 2 cebule obrane i pokrojone w wiórka
Robimy!
Udka rozdzielamy na 2 części-odcinamy pałkę, myjemy, osuszamy, lekko robimy dziurki w nim widelcem lub końcówką noża i nacieramy porządnie marynatą i zostawiamy w niej. Odstawiamy do lodówki na 24h, raz po raz przekręcamy.

Po tym czasie wykładamy kurczaka do brytfanki, zalewamy pozostałą marynatą wraz z cebulką, dodajemy paseczki papryki oraz ząbki czosnku (obrane).
Pieczemy około godzinki w 180 stopniach góra/dół.
Smacznego!


Bułeczki pszenno-żytnie są bardzo proste do zrobienia.
Robi się je na prawdę prosto. Serio!
Spróbujcie!
Czytaj dalej „Bułeczki pszenno- żytnie”