
Brownie to jedno z takich ciast, które chce się jeść codziennie… ta moc czekolady osłodzi każdą chwilę. Nie zje się tego dużo, ale nawet nie trzeba. Mały kawałek wystarczy, by się uśmiechnąć.


Moja pasja, mój świat.
Moje eksperymenty, smakołyki i inne cuda

Brownie to jedno z takich ciast, które chce się jeść codziennie… ta moc czekolady osłodzi każdą chwilę. Nie zje się tego dużo, ale nawet nie trzeba. Mały kawałek wystarczy, by się uśmiechnąć.


W poszukiwaniu smaków nadzienia pierogowego postawiłam na fasolę.
Wyszło przepysznie. Polecam wraz z Kupiec


Ten makowiec jest jednym z najpyszniejszych ciast jakie jadłam.
Mokry, aromatyczny, a do tego pachnący nutą czekolady.
Ma jeszcze jedną zaletę, a nawet dwie!
Robi się łatwo i szybko.
Polecam!


W czasie świąt zawsze jest u mnie domowa wędlina
Uwielbiam kroić w plasterki i zajadać, np. z żurawiną!
Karkówka w ziołach jest pyszna, pachnąca i rozpływa się w ustach


Domowe wędliny cenimy za smak, zapach i naturalność.
Boczek to bardzo wdzięczny kawałek mięsa.
Polecam!


Uwielbiam kombinować kolacje, aby było kolorowo i pysznie.
Często korzystam z tego co pod ręką.
Oto jedna z propozycji, gdyż kombinacji są setki.
