
Pyszny i szybki omlecik, który zaspokoi każdy głód.
Jest cieniutki, łatwo go zrolować i zajadać


Moja pasja, mój świat.

Pyszny i szybki omlecik, który zaspokoi każdy głód.
Jest cieniutki, łatwo go zrolować i zajadać


Kolejny raz przełamuję stereotyp, iż owsianka nie musi być nudna. Jest ogrom możliwości.
Dziś przykład śniadania!
Kupiec i jego owsianki NIGDY nie zawodzą.
A do KOŃCA PAŹDZIERNIKA – 10% NA wszystkie produkty śniadaniowe
Zerknij TUTAJ
Dziś użyłam NOWOŚCI Kupca : Owsianka z marchewką i kurkumą
Sama jest przepyszna, uwierzcie. Idealne śniadanie.
Składniki: płatki owsiane 75%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, marchew suszona grys 4%, maltodekstryna, kurkuma 0,08%, cynamon, błonnik ziemniaczany, kardamon, pieprz czarny.
Ja postanowiłam pokombinować i wyszło pyszne śniadania


Szybkie śniadanko? Proszę bardzo.
Kilka składników, 15 minut i jesz.

Co nam trzeba?
2 jajka
2 łyżki maślanki
2 łyżki mąki pszennej
szczypta soli
Kawałek kiełbasy pokrojonej w kostkę
Kilka kawałeczków sera- u mnie pleśniowy
Majonez, rukola
olej
Jajka roztrzepujemy, dodajemy maślankę i szczyptę soli.
Dodajemy mąkę.
Szykujemy małą patelnię (wielkości małego talerzyka).
Lekko natłuszczamy olejem.
Wylewamy naszą masę i szybciutko rozrzucamy kosteczki kiełbasy. Przykrywamy i na małym ogniu trzymamy kilka minut. Obserwujcie, by się nie palił. Ma się ściąć. Obracamy i zapiekamy 2-3 minuty.
Znów obracamy, kładziemy kawałeczki sera i przykrywamy na chwilkę.
Wyjmujemy na talerz.
Lekko skrapiamy majonezem i obsypujemy porządnie rukolą.
Smacznego!
Jeśli nie macie małej patelni, to weźcie jaką posiadacie,
tylko wyjdzie cieńszy i trzeba krócej piec.
Jeżeli interesuje Was kaloryczność tego śniadanka,
zapraszam do kalkulatora kalorii

Nachodzą mnie czasem pomysły na coś słodkiego, innego…
Patrzę wtedy po półkach w kuchni co mam,
szybko dodaję składniki do siebie i…tworzę!
Inspiracją była dla mnie nowa patelnia Ambition nature
Wyobraziłam sobie na niej małe okrągłe omleciki!
Ale aby nie było za prosto zbudowałam wieżę…
Zerknijcie jaką pyszną!

Te omleciki są tak puszyste, tak smaczne, że dwa gryzy i ich nie ma.
Serio!
Robi się szybko i łatwo. Zapraszam po przepis.
#lowicz #dzem #konfitura #truskawki
Pyszny kolorowy omlet przykuje wzrok nawet niejadka.
Jest pyszny i pełen dobroci!