Zaufaj swojemu sercu. I. Gołębiewska

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Zawsze z nadzieją czekam na książki Pani Ilony.
Wiem, że zabiorą mnie w inny świat, utulą, oczarują, wyciszą wewnętrznie. Chociaż kipi w nich od emocji uspokajają duszę.
Swoją historią, przesłaniem, życiowym podejściem.
Najnowsza książka ukaja dobrocią, miękkością serducha,
którego mamy tu ogrom wraz z miłością.
Taką trudną, poranioną, stęsknioną, dziecięcą i dojrzałą.
Autorka po raz kolejny udowadnia, że ZAWSZE trzeba zawalczyć o szczęście mimo, iż wydaje się nam, że go już nie ma, nie będzie, nie należy się.
Często wystarczy po prostu zaufać swojemu sercu…
Polecam z czystym sumieniem!

Zaufaj swojemu sercu
Ilona Gołębiewska
Wydawnictwo MUZA S.A.
2023-03-01

 

Próba rozprawienia się z przeszłością, zdobycie szansy na nowe życie,  a do tego miłość, która przychodzi niezauważenie…

Życiowe ścieżki niejednokrotnie prowadzą nas tam, dokąd najmniej spodziewamy się dotrzeć. Marta Kamińska wie o tym najlepiej. Mieszka w Warszawie u sióstr zakonnych. Trafiła do nich przed czterema laty wskutek tragicznych wydarzeń. Pracuje z dziećmi, wiedzie spokojne życie, czuje się tu bezpiecznie.

Nieoczekiwanie dostaje zaskakującą propozycję pracy i wyjeżdża na Mazury do urokliwego miasteczka Budlewice. Ta zmiana okazuje się pasmem wyzwań. Ciągłe starcia z pracodawczynią Otylią Bardo, poznanie historii tajemniczego ogrodu, dziwna relacja z Wiktorem i próba podarowania szczęścia małej dziewczynce – z tym musi zmierzyć się Marta. Do tego przypadkowo wpada na trop pewnej tajemnicy, która odmieni historię jej rodziny. Sama również coś skrywa i zrobi wszystko, by ukryć ten sekret przed całym światem. Ktoś jednak będzie bardziej przebiegły niż ona…

Czy plotka potrafi zniszczyć czyjeś życie? Czy można uciec przed przeznaczeniem? Czy mimo ryzyka powinno się walczyć o siebie?

Niezwykle prawdziwa, przejmująca i pełna emocji historia o tym, że zawsze jest dobry moment na rozprawienie się z przeszłością i rozpoczęcie nowego życia. To, co było, można nazwać doświadczeniem, lekcją, sprawdzianem. O szczęście warto starać się każdego dnia i to od nas zależy, kiedy tak naprawdę po nie sięgniemy.

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

2 odpowiedzi na “Zaufaj swojemu sercu. I. Gołębiewska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×