Zostań już na zawsze.Gołębiewska Ilona

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

 

Jak ja się ucieszyłam, że ponownie wracamy do mazurskich Budlewic.
Tym razem poznajemy kolejną córkę Bardo- Kamilę i jej historię.
Jak wiele z nas ma chwile, gdy chce zostawić wszystko i ruszyć do przodu.
Zawiłe życie, problemy, komplikacje, bywają dni, że masz dość swojego obecnego życia, a czasem po prostu musisz uciec.

Czy masz szanse na nowe, lepsze?
Historia Kamili pokazuje, że zawsze warto walczyć.

Pani Ilona w całej trylogii u głównych bohaterów pokazuje, że zawsze trzeba walczyć. Pokazuj, że wiara i nadzieja to potężny oręż w zyciu w walce o swoje marzenia.  Książkę czyta się jak zawsze lekko, przyjemnie i szybko.
Jest pełna emocji, miłości, humoru.
Przenieś się w ten świat> WARTO!

Poprzednie części to „Zaufaj swojemu sercu” i „Zakochaj się jeszcze raz”

Zostań już na zawsze

Gołębiewska Ilona
Wydawnictwo MUZA S.A.
2023-07-19

Ucieczka przed przeszłością, niespodziewana szansa od losu i gorące uczucie, które pojawia się w trudnym momencie życia…

Czasami przychodzi taki dzień, kiedy trzeba wszystko zostawić za sobą i odważnie ruszyć w nieznane. Kamila Bardo wie, co to znaczy stanąć na życiowym zakręcie. Niedawno wróciła do Polski i w stolicy układa swoje życie. Ma ciekawą pracę, średnio udany związek, ale z nadzieją patrzy w przyszłość.

Jednak życie Kamili zaczyna się komplikować. W pracy pada ofiarą mobbingu ze strony przełożonego, związek z Hubertem przechodzi kryzys, a na jej drodze pojawia się ktoś z przeszłości. Chcąc ratować siebie, nawiązuje kontakt z bratem i za jego namową po kilkunastu latach odwiedza rodzinne Budlewice na Mazurach. To powoduje wiele zmian. Kamila ucieka z pracy i dostaje nową w salonie meblowym brata, nadzoruje rewitalizację starego ogrodu i próbuje naprawić złe relacje z matką. Poznaje również Janka, architekta krajobrazu, którego pamięta z czasów dzieciństwa. Boi się wyznać mu swoje tajemnice, przez które grozi jej prawdziwe niebezpieczeństwo…

Czy życie z dala od rodziny może dać szczęście? Co jest lepsze – szczery związek czy niezobowiązująca relacja? Czy warto żyć przeszłością?

Porywająca, pełna emocji i tajemnicza historia o tym, że czasami warto zamknąć za sobą wszystkie drzwi i z odwagą ruszyć w świat. Przeszłość jest tym, co trzeba pożegnać na zawsze. Liczy się jedynie to, co dopiero przed nami. Trzeba zaufać swojemu sercu. Kto wie, może za kolejnym zakrętem czeka na nas wielkie szczęście?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×