
Prosty i pyszny obiad, który polubią zwłaszcza najmłodsi.
Zapraszam


Moja pasja, mój świat.
Moje eksperymenty, smakołyki i inne cuda

Prosty i pyszny obiad, który polubią zwłaszcza najmłodsi.
Zapraszam


Natknęłam się przypadkiem na zdjęcie,
kliknęłam (doradca smaku) w nie i uśmiechnęłam się szeroko.
Kasza manna, wiórki kokosowe.
No super!
Polecam Wam to arabskie proste ciasto bez jajek i bez mąki!



Pyszny domowy paprykarz urzeknie każdego.
Idealny do podjadania z chlebem jak i na chlebie.
A do tego bardzo prosty! Spróbujcie!
Kupiec na każdą porę dnia!
Dla mnie: kolacja


Pyszne, w chrupiącej panierce. Kotlety drobiowe.
Proste!
W myśl ambasadorskiego motta KUPIEC NA KAŻDĄ PORĘ DNIA!
Propozycja na obiad!


Uwielbiam góry.
W dzieciństwie spędzałam tam rok w rok tydzień, dwa…
Rodzice zawsze planowali urlopy, aby albo latem lub zimą,
a czasami jesienią spędzić tam trochę czasu.
Szlaki, wędrówki, zwiedzanie, zawsze w ruchu i było co robić.
Ostatni raz byłam w górach z mężem, będąc w ciąży z córką.
14 lat temu. Zimą.
To była szalona wyprawa we dwoje pod Zakopane.
Murzasichle.
Tęskniłam jednak za górami latem.
Rok temu postanowiliśmy, że dość!
Kasia zna góry- jeździła 3 lata z rzędu na obóz zimowy. Syn nie chciał.
Postanowiliśmy, że jedziemy razem CAŁĄ RODZINĄ.

No tak… PSY.
Dwa owczarki niemieckie- to część naszej rodziny.
Albo z nimi albo wcale.
Wybraliśmy Bieszczady- ze względu na ich urok, piękno, ale i na lżejsze stoki, łagodne wzniesienia, gdzie damy radę spokojnie bez zajechania się, spacerować z psami. No i pojechaliśmy.
10 pięknych dni.
Zapraszam do krótkiej relacji i fotorelacji, dla wszystkich,
a zwłaszcza tych, którzy mówią, że z dużymi psami się nie da 😉
