Twoje szczęście- Ilona Gołębiewska

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Uwielbiam książki Pani Ilony.
Ten styl, lekkość pisania, słowa, które wpadają do serc czytelnika są nie do podrobienia.
Najnowsza książka to nawiązanie do bohaterek z książek: Twój uśmiech oraz Twoja tajemnica
Kolejny raz autorka uwiodła nasze umysły, skłoniła do refleksji, do wzruszeń
Pełna emocji i nadziei, przywracająca wiarę, że nawet gdy wydaje się wszystko stracone, warto walczyć, wybaczać i kochać.
W tej części poznacie historię Anity, siostry Leny, której wątek przewijał się w poprzednich książkach. Historia kobiety jest trudna, naznaczona przeszłością, ale jakże tęskniąca do normalności.
To co charakterystyczne w każdej z książek, to poszukiwanie szczęścia w życiu.
Książka wciąga i nie puszcza! Czekam na kolejne!

Twoje szczęście
Gołębiewska Ilona
Wydawnictwo MUZA S.A.
2022-07-27

Życie potraf być nieprzewidywalne. Czasami daje nadzieję, innym razem znienacka ją odbiera. To suma uczuć, zdarzeń i spotkań, które kształtują nas każdego dnia. Doświadczyła tego Anita Mazur, która po latach tułaczki wraca do Polski. Mieszka w Warszawie w wynajmowanej kawalerce, pracuje w firmie gastronomicznej ojca swojej przyjaciółki, jest w niezobowiązującej relacji. Odzyskała upragniony spokój, jednak w jej życiu brakuje miłości i szczęścia.

Anita w przeszłości skrzywdziła najbliższą sobie osobę i chce ją odzyskać. Ma niewielkie szanse, jednak postanawia zaryzykować. Próbuje zmienić swoje życie. Zdobywa nową pracę, rezygnuje z nielegalnych interesów, kontaktuje się z chorą matką. Pomaga jej dawna przyjaciółka. Anita zatrzymuje się w jej domu w malowniczej miejscowości Zalesie. Jednego jest pewna – raz popełnione błędy wrócą do niej ze zdwojoną siłą.

Bo nie tak łatwo uciec przed tajemnicami z przeszłości… bardziej, gdy dotyczą tych, których kochamy.

Niezwykle prawdziwa, utkana z emocji i wzruszająca powieść o tym, że przeszłość może być dla każdego z nas ciężkim bagażem. Słowa, gesty, uczucia – raz wypowiedziane czy okazane – nie tak łatwo wymazać z pamięci. Jedynym wyjściem jest wybaczenie i danie sobie szansy na szczęście, które może być całkiem blisko.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×