Ze złości- Katarzyna Bonda

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

 


Książki Pani Kasi mają to do siebie, że gdy zaczynasz, nie wiesz kiedy kończysz.
Totalnie wtapiasz się w akcję i brniesz wraz z bohaterami po meandrach zagadek, tajemnic, problemów do rozwiązania.
Pytania gonią kolejne pytania, poszukiwania odpowiedzi, a to wszystko z charyzmatycznym Jakubem Sobieskim, którego nie da się nie lubić.
Cholernik jeden, ma to coś, co ciągnie jak manges.
Zapraszam po kolejną książkę utkaną z intrygi, zwrotów akcji, których się nie spodziewasz i zakończeniu, którego już w ogóle się nie spodziewasz!
Ale tak to już u Pani Kasi jest i za to ją kochamy!

Ze złości

Bonda Katarzyna

Wydawnictwo MUZA S.A.
premiera 2022-08-10

Zemsta? Chciwość? Zraniona duma? Nieszczęśliwa miłość? A może po prostu… złość? Co spowodowało, że w kasynie Warszawa Royal ktoś sięgnął po broń? I kto pociągnął za spust? Odpowiedzi szuka detektyw Jakub Sobieski

W życiu Jakuba zaszły spore zmiany. Pożegnał się z myślą o powrocie do służby i zakłada właśnie agencję detektywistyczną. Z pracy w policji zrezygnowała też Ada Kowalczyk, postanowiła poświęcić się karierze prokuratorskiej. Ich drogi krzyżują się już przy pierwszej sprawie, dotyczącej zabójstwa Mariusza Hussakowskiego, zastrzelonego dwadzieścia lat wcześniej w popularnym kasynie.

Za zbrodnię została skazana krupierka, Aneta Bulandra, która przez niemal dwie dekady twierdziła, że jest niewinna. Teraz postanowiła zawalczyć o odszkodowanie za niesłuszne skazanie i spędzenie osiemnastu lat w więzieniu. Chce, by w tej walce pomógł jej Sobieski.

Detektyw wkracza w świat, w którym pieniądze, polityka i zbrodnia tworzą jedną splątaną sieć. Szybko przekona się, że uczestnicy wydarzeń sprzed lat, świadkowie zbrodni i byli właściciele Warszawa Royal nie są zainteresowani ujawnieniem nowych szczegółów. Kręcą, zatajają najistotniejsze fakty i trudno dociec, czy zależy im na odkryciu prawdy, czy też rękoma Sobieskiego chcą załatwić swoje ciemne interesy.

Sobieski zaczyna polowanie na mordercę. Ale czas nie jest jego sprzymierzeńcem, wkrótce padają kolejne ofiary. W czyim interesie jest ich śmierć? Dlaczego zginął Hussakowski? Co naprawdę widziała jego żona i dlaczego oskarżyła Anetę?

Autorka serwuje czytelnikom lepki, brudny kryminał, od którego nie sposób się oderwać! Detektyw Jakub Sobieski w drugim tomie cyklu (po O włos) intryguje nie mniej niż rozwiązywane przez niego zagadki. Katarzyna Bonda w najwyższej formie!

Powiem Wam, że ZŁOŚĆ to jest niesamowicie lepki czynnik zapalny.
W jej następstwie możemy popełnić wiele, zazwyczaj głupstw, rzeczy niewybaczalnych, trudnych lub niemożliwych do cofnięcia.
A jakie mogą być tego skutki? Opowie Wam na przykładzie tej książki Pani Kasia.
Czekam na kolejną część!

Print Friendly, PDF & Email
1Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×