Twój uśmiech. I. Gołębiewska

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

 

Z utęsknieniem czekam zawsze na nowe książki Pani Ilony.
Życiowe, pełen uczuć, prawdy, emocji.
Twój uśmiech nie zawiódł- nie można oderwać się od bohaterów.
Jak zawsze każdy z nas odnajdzie dla siebie minimum jeden wątek, z którym połączy swoje życie. Czyta się szybko, autorka pisze lekko i pozwala na czystą przyjemność czytania.
Lena i jej historia zapewni Wam ogromny wachlarz emocji

Twój uśmiech

Gołębiewska Ilona

Wydawnictwo MUZA S.A
2022-05-18

 

Los bywa kapryśny. Raz nam daje, raz zabiera. Obsypuje szczęściem, by po chwili odebrać ostatnie okruchy nadziei. Przekonała się o tym Lena Mazur, która na co dzień wiedzie spokojne życie. Jest atrakcyjną kobietą, mieszka w Warszawie, prowadzi dział finansów znanej firmy, samotnie wychowuje jedenastoletnią córkę Basię. Na swój sposób jest szczęśliwa, chociaż coraz częściej doskwiera jej samotność.

Lena doskonale pamięta dzień, kiedy rozpadły się jej plany i musiała przejść przyśpieszony kurs dorastania. Lata minęły, wszystko co złe poszło w zapomnienie. Jednak los ponownie wystawia ją na próbę. Po latach wraca jej dawna miłość, jest zmuszona do zmiany pracy, łączy ją gorący romans z szefem, ma problemy wychowawcze z córką. Ukojenia będzie szukała pośród przyjaciół i w niewielkiej miejscowości Zalesie.

Bo historia przecież lubi się powtarzać…

Szczególnie wtedy, gdy nie zamknęło się spraw z przeszłości.

Intrygująca, pełna emocji i zaskakująca powieść o tym, że nic w życiu nie jest nam dane raz na zawsze. Miłość, zdrowie, rodzina, szczęście – o nie należy zabiegać każdego dnia. Najważniejsze to zamknąć przeszłość i wybaczyć tym, którzy nas skrzywdzili. Bo nawet najmniejsza zmiana to szansa na lepsze jutro.

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Jedna odpowiedź do “Twój uśmiech. I. Gołębiewska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×