Storm- A. Wolf

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

 

Niebezpieczni chłopcy, mruczące maszyny…
Krótko mówiąc: dużo testosteronu!!
A pośród nich ONA…
I wtedy dopiero się dzieje!

STORM
Wolf Anna
Wydawnictwo Akurat
Premiera: 2021-11-24
Storm Riders MC

 

 

Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze…

Summer jest samotną matką czteroletniego Arona. Niedawno straciła pracę, ponieważ odmówiła zostania kochanką swojego szefa. Nie mając wyboru, zwróciła się o pomoc do jedynej bliskiej jej osoby – kuzynki Connie. Przyjeżdża do Jackson w Tennessee, by złapać oddech i postarać się odbić od finansowego dna. Czegoś jednak nie przewidziała… Niespodziewanie spotyka niewidzianego od lat ojca jej syna – Storma, prezesa klubu motocyklowego.

Czy Summer uda się ukryć prawdę przed Stormem? Jaki wpływ na rozwój sytuacji będzie miała jej przyjaźń z innym bikerem ze Storm Riders? I jak inni członkowie Storm Riders MC przyjmą rewelacje na temat ich prezesa?

Storm to kontynuacja serii „Storm Riders MC”, przygód członków klubu motocyklowego znanych z kart „Blade’a”. Opowieść o mężczyznach, którzy na co dzień są twardzielami, lecz potrafią oddać serce ukochanej kobiecie i stać się wobec niej czuli i opiekuńczy.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

***

Jest to drugi tom serii o wielkoludach na motorach.
Charakterni, pełni testosteronu, silni, mocni, z tupetem i miłością.
Do braci, rodziny motocyklowej.
No i mamy postać PREZ-a (Prezesa). Kawał gnoja na 1 rzut, ale wierny Braci i im sprawom. Pojawia się Summer – młoda, samotna mama, uciekinierka od życia, które dało jej porządnie w kość. Przyjechała szukać wytchnienia, pracy, odskoczni, a znajduje…..no właśnie.
Kim jest dla niej Prezes i co tam się wyprawia, musicie koniecznie przeczytać.
Będzie namiętnie, wulgarnie, czasem kurewsko gorąco wręcz, ale będzie miłość, nadzieja, skryte tajemnice. Autorka tak kreuje postacie, że nie sposób ich nie polubić! Ba! Nawet można sobie ich zwizualizować! Niesamowite zwroty akcji, świetne dialogi powodują, iż książkę czyta się na raz.
Polecam

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

5 odpowiedzi na “Storm- A. Wolf”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×