Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

 

Książka z cyklu bardzo potrzebnych,
wręcz niezbędnych i obowiązkowych do przeczytania.

Emocje to integralna część człowieka.
W tej książce, która jest  poradnikiem psychologicznych, odnajdziemy siebie. Swoje uczucia, często nie zrozumiałe dla nas samych.
Często miotamy się sami w sobie, tłumaczymy zachowania tym czy tamtym, bywa, że emocje dominują nad naszym życiem i nie zawsze wychodzi z tego coś dobrego.

Dzięki tej lekturze, przewodnikowi wręcz! odnajdujemy odpowiedzi.
Co jest świetne mamy przykłady z praktyki i cześć do po
ćwiczenia, by jeszcze lepiej zrozumieć siebie.
Do czytania podchodziłam z rezerwą, wręcz myślą: „No to kolejny poradnik psychologiczny do kolekcji, bla bla bla…” , ale już po kilkunastu stronach wiedziałam, że to świetna lektura,
Przewodnik po emocjach wskazuje narzędzia do nawigowania po emocjach i pomaga w ich odkrywaniu w sobie.
Polecam ją każdemu- dorosłemu, zbuntowanemu nastolatkowi, mamie, tacie, każdemu! Bo emocje towarzyszą nam od pierwszego uśmiechu, przez smutek, radość i ból.

Warto znać swoją mapę emocji by umieć żyć w zgodzie z samym sobą i zapewniam, że po tej lekturze otworzycie oczy i serca na wiele spraw i na siebie samych

Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia 
Anna Cyklińska
Wydawnictwo W.A.B.
2022-10-26

Jak trafnie rozpoznawać emocje? Jakie sygnały pochodzące z ciała wiąże się z konkretnymi uczuciami? Co może nam dać precyzyjne nazwanie emocji?

Wyjątkowy poradnik psychologiczny, będący przewodnikiem po dwudziestu ważnych emocjach, których doświadczamy w swoim życiu. Autorka nie tylko tłumaczy, czym są emocje i dlaczego są one tak istotne, ale przede wszystkim pokazuje, co się dzieje, kiedy ich nie dostrzegamy, nie wyrażamy lub je tłumimy.

Książce towarzyszy część ćwiczeniowa, pozwalająca zrozumieć, jak zauważać emocje w ciele, jak praktykować uważność i pracować nad słownikiem emocji.

Przewodnik po emocjach wskazuje narzędzia do nawigowania po emocjach i pomaga w ich odkrywaniu – także w sobie.

„Emocje są z nami od pierwszego dnia życia i towarzyszą nam do tego ostatniego. Z jednej strony pojawiają się w głowie i ciele zupełnie niepostrzeżenie, z drugiej – jesteśmy w stanie nauczyć się tego, aby nie przejmowały kontroli nad naszym zachowaniem i samopoczuciem. Przewodnik… w przystępny, bardzo ciekawy sposób wprowadza czytelnika w świat emocji oraz przedstawia wiele procesów i zależności. Znalazły się w nim też niezwykle pomocne wskazówki do pracy własnej – do zadbania o siebie w sposób całościowy. „

Dr Joanna Podgórska, Neurochemiczka

„Pisząc tę książkę, starałam się, by była ona przystępna dla każdej osoby, bez względu na wiek, tożsamość płciową czy stopień zainteresowania tematem emocji. Niech ta lektura będzie dla ciebie drogowskazem, kompasem lub mapą w twojej indywidualnej podróży emocjonalnej.”

Anna Cyklińska

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne
uczucia

Anna Cyklińska

Wydawnictwo W.A.B.

2022-10-26

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×