Książycowe Miasto – „Dom Nieba i Oddechu” Sarah J. Maas

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

 

Niesamowita przygoda, autorka ponownie zabrała mnie w świat Bryce i Hunta, a muszę Wam powiedzieć, że to duet, który uwielbiam!! Pojawiają się także nowi bohaterowie, nowe wątki, akcje.
Kolejny raz rewelacyjnie napisana książka. Cała saga wciąga i nie chce puścić, a kolejne 2 tomy trzymają czytelnika w potrzasku
Księżycowe Miasto cz1 polecam zakupić odrazu z częścią 2…
Po pierwszej części poczujecie niesamowity niedosyt i tyle emocji, że musicie sięgnąć po kontynuację!

Dom Nieba i oddechu. Księżycowe Miasto. Tom 2. Część 1
Uroboros
2022-04-27

Bryce Quinlan i Hunt Athalar próbują wrócić do normalności. Bohaterowie, którzy uratowali Księżycowe Miasto, są zmęczeni. Po dramatycznych wydarzeniach marzą o normalnym życiu. Pragną zwolnić tempo. Pomyśleć o sobie. O przyszłości.

Asteri do tej pory dotrzymywali słowa, zostawiając tych dwoje w spokoju. Jednakże w miarę narastania buntu przeciwko Asteri władcy nasilają represje. Kiedy Bryce, Hunt i ich przyjaciele zostają wciągnięci w plany rebeliantów, stają przed wyborem: milczeć, gdy inni są uciskani, albo walczyć o to, co słuszne. Pokorne milczenie nigdy nie było ich specjalnością…

W krwistej, zmysłowej i pełnej akcji kontynuacji bestsellerowego Domu Ziemi i Krwi Sarah J. Maas snuje porywającą opowieść o świecie bliskim eksplozji oraz o jego mieszkańcach, którzy zrobią wszystko, aby go ocalić.

Dom Nieba i Oddechu. Księżycowe Miasto. Tom 2. Część 2
Wydawnictwo W.A.B.
2022-06-01

Cz. 2
Bryce Quinlan i Hunt Athalar wraz z wierną drużyną przyjaciół i tych, którzy ich wspierają, wchodzą na nowy poziom gry. To już nie jest tylko bunt przeciwko Asterii. Dzięki odkryciu przez Bryce najpilniej strzeżonej tajemnicy gwiezdnych najeźdźców sprawa nabiera kosmicznego wymiaru i wraca do korzeni – do historii Midgardu w jej niesfałszowanej wersji. Do prawdziwego pochodzenia ras. Bohaterowie już wybrali – będą walczyć o wszystko. Tyle, że wymiary tej walki przerastają to, czego do tej pory doświadczyli.

Print Friendly, PDF & Email
1Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×