Kobieta w walizce. K.Bonda

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×


Co to była za uczta!
Po prostu jak moja ukochana beza- wciągnęłam na raz, bez chwili wahania!
Katarzyna Bonda nigdy nie zawodzi, a gdy dochodzi do tego Hubercik to już w ogóle jest mi tak dobrze, że cały świat wokoło przestaje istnieć na kilka godzin.

Kobieta w walizce 
Bonda Katarzyna
Wydawnictwo MUZA S.A.
Premiera: 2022-11-09
seria Hubert Meyer

Kobieta w walizce to kolejna ŚWIETNA książka, gdzie zagadka goni zagadkę.
Ruszamy tropem Klaudii, a przy okazji odkrywamy dużo więcej.
Różne wątki, dużo pytań, odpowiedzi serwowane jako przystawki, by na sam koniec dostać danie główne, które bardzo smakuje.
Mamy w tej książce wszystko: Akcję, motywy, zbrodnie, miłość, a to wszystko w akompaniamencie Huberta Meyera (O tak! Tęskniłam!)
Hubert ma ciężki czas, ale co jest najlepszym lekiem na własne myśli?
Zajęcie głowy czymś innym. Brawurowo rusza z odsieczą i jak się domyślacie odkrywa karta po karcie CO TAM SIĘ WYDARZYŁO.
Tylko jak dociec prawdy, gdy wszyscy kłamią?!
A to wszystko w Ełku, do którego mam tylko 80 km 🙂
Dla każdego fana zagadek kryminalnych kolejna OBOWIĄZKOWA lektura!

Prowokacja? Bezmyślność? Czy chora zabawa psychopaty?
Spokojna okolica bywa zdradliwa.

Kiedy wiszące na słupach ogłoszenia o zaginięciu Klaudii Janus dawno już wyblakły, a miejscowa policja straciła wiarę w rozwiązanie sprawy, dochodzi do makabrycznego odkrycia. Przy drodze wyjazdowej z Ełku przypadkowy kierowca znajduje błękitną walizkę, a w niej szczątki młodej kobiety i złoty naszyjnik z listkiem. Taki sam nosiła Klaudia. Według ustaleń śledczych ciało długo było w wodzie, zakopywano je i częściowo spalono. A to skutecznie utrudnia identyfikację ofiary. Dlaczego więc morderca zdecydował w końcu, że kobieta w walizce ma zostać odnaleziona?

Do pomocy w śledztwie wezwano by Huberta Meyera, ale ten czeka w areszcie na własną rozprawę. Z warszawskiego Wydziału Wsparcia Dochodzeń oddelegowano aspiranta Grzegorza Kaczmarka. On nie ma wątpliwości, że za zaginięciem młodej kobiety stoi ktoś z miejscowych. Podejrzanych jest wielu. Każdy z nich ma motyw. Wszyscy zatajają najistotniejsze fakty. I wciąż nie wiadomo, kto ma ręce splamione krwią. Klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, gdy na jaw wychodzi, że Klaudia nie była jedyną dziewczyną, która przepadła bez śladu w tej na pozór spokojnej okolicy. Siedem lat wcześniej z plaży uprowadzono młodą turystkę. Jej personaliów nigdy nie ustalono. Wiadomo tylko, że w dniu zaginięcia na szyi miała złoty łańcuszek z listkiem…

Najnowszy kryminał Katarzyny Bondy pochłania bez reszty! Do samego końca nie wiadomo, komu zależy na odkryciu prawdy, a kto łże na potęgę. Po lekturze „Kobiety w walizce” sięgnięcie po kolejne części serii z psychologiem śledczym Hubertem Meyerem będzie wyłącznie formalnością!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×