Dwór srebrnych płomieni. Sarah J. Maas

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Dawno nie miałam okazji zanurzyć się w tak magiczny świat.
Pełen wyzwań, charakternej kobiety, pokręconej porządnie z ciętym językiem i z mężnym walecznym wojownikiem.
Autorka zabiera czytelnika z początku w świat pełen pytań i wątpliwości.
Obserwujemy jak rozwijają się wątki, czytając myśli bohaterów.
Jest także trochę sex-pikanterii, ale nie jest nią przesycona.
Czyta się wszystko ze smakiem
Razem jesteśmy z Nestą, czujemy jej myśli, przemianę, by za chwilę poznać uczucia Kasjana. Wielowątkowość książki to duży plus.
Jednym słowem, seria: REWELACJA

Sarah J. Maas, „Dwór srebrnych płomieni” cz.1

Premiera 10 listopada 2021

Wyd. Uroboros

 

Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z traumą po wojnie z Hybernią i dojmującą stratą. Do szaleństwa bardziej niż inni doprowadza ją Kasjan, zahartowany w bojach wojownik, który przez piastowaną na dworze Rhysanda i Feyry pozycję cały czas krąży po orbicie Nesty. I doprowadza ją nie tylko do szału – ogień między nimi płonie tym gorętszy, im bliżej muszą ze sobą współpracować. W międzyczasie zdradzieckie ludzkie królowe, które powróciły na kontynent podczas ostatniej wojny, uformowały niebezpieczny nowy sojusz, zagrażający kruchemu pokojowi na świecie. A ich powstrzymanie może zależeć od tego, czy Kasjan i Nesta będą w stanie zmierzyć się z własnymi lękami.

Sarah J. Maas, „Dwór srebrnych płomieni” cz.2

Premiera 24 listopada 2021

Wyd. Uroboros

Nesta Archeron i Kasjan, mimo dzielących ich różnic nie do pogodzenia i wzajemnych animozji, w wyniku działań wrogich dworowi Feyry i Rhysanda sił, znajdują się po jednej stronie barykady. Zdradzieckie ludzkie królowe, które powróciły na kontynent podczas ostatniej wojny, uformowały niebezpieczny nowy sojusz, zagrażający kruchemu pokojowi na świecie. To, czy uda się powstrzymać wroga, zależy od tego, czy Kasjan i Nesta odsuną na bok nierozwiązane spory i ramię w ramię staną do walki. W świecie wyniszczonym wojną i dręczonym niepewnością Nesta i Kasjan staną do walki nie tylko z wewnętrznymi demonami, ale też potworami z zewnątrz, starając się jednocześnie znaleźć zrozumienie i uzdrowienie w swoich ramionach.

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Jedna odpowiedź do “Dwór srebrnych płomieni. Sarah J. Maas”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×