
Sernik Izaura to połączenie tradycyjnego sernika z… murzynkiem!
Pyszna propozycja dla każdego łasucha!


Moja pasja, mój świat.
Moje eksperymenty, smakołyki i inne cuda

Sernik Izaura to połączenie tradycyjnego sernika z… murzynkiem!
Pyszna propozycja dla każdego łasucha!


Te ciasteczka to niewyobrażalna kruchość, smak, który wręcz rozpuszcza się w ustach. U nas była bitwa do ostatniego okruszka


Makowa Panienka to takie pyszne ciacho, które wymaga troszkę czasu robienia, ale potem jaka przyjemność jedzenia! Poezja
Ja ją zrobiłam troszkę po mojemu


Kluski z makiem goszczą w moim domu w Święta odkąd pamiętam.
To nie jest trudne danie. To taki świąteczny deser


Taka choinka na świątecznym stole na pewno doda uroku, no i zachwyci smakiem!
Robi się łatwo i szybko!
Co nam trzeba?
200 g wędzonego łososia
300g serka kanapkowego śmietankowego
3 ogóreczki konserwowe (można i kiszone, dowolnie)
3 łyżki tarkowanego sera żółtego
1 duża cebulka
sól i pieprz do smaku
pęczek szczypiorku
papryka czerwona
kilka kuleczek mini mozzarelli

Robimy!
Łososia siekamy drobno, zostawiając mały kawałek, który tniemy na paseczki
Paprykę czerwoną tak samo- siekamy drobno- zostawiamy mały kawałek na paseczki.
Ogóreczki tniemy w drobną kosteczkę
Cebulę siekamy drobniutko
W misce mieszamy serek śmietankowy, łososia, cebulkę, paprykę i ogórka, żółty ser i doprawiamy solą i pieprzem
Na półmisku formujemy choinkę.
Posypujemy dokładnie posiekanym szczypiorkiem
Łańcuchy robimy z pasków papryki i łososia
Bombeczki z mini mozzarelli
I już!
Smacznego życzę!

Prosty przepis z prostymi składnikami.
Przygotowanie do podania zajmie Wam około 1,5 godzinki
Zapraszam na obiadek
