Świąteczne przysmaki z Kamisem-KONKURS!!!


Kochani moi!
3 listopada mija rok jak powstał latosiowy-dom.
Powstał pod wpływem chwili i namową kilku osób.
Dziś jestem z niego dumna.
To mój osobisty pamiętnik, bratnia dusza i pasja.
Mam parę powodów do dumy, wielu wspaniałych zwolenników i cieszę się bardzo, że doceniacie i jesteście ze mną.
Przez rok byliście ze mną i podczas radości i podczas smutnych chwil.
Dziękuje!!!!!
W głowie mam pomysłów na najbliższe kilka lat, więc zaglądajcie tu do mnie.
Będzie wciąż smacznie!

A tymczasem zapraszam Was na URODZINOWY KONKURS!
Sponsorem jest firma Kamis

Bardzo często używam w kuchni ich produkty.
Przyprawy są aromatyczne, świeże, najwyższej jakości i w przystępnych cenach.

Nagrody to 4 ZESTAWY NIŻEJ POKAZANYCH PRODUKTÓW:
1. Przyprawa do piernika
2. Przyprawa do szarlotki
3. Cukier z prawdziwą wanilią i nutą kardamonu
4. Cynamon-kora
5. Wanilia-laska
6. Przyprawa do kawy i deserów -młynek

IDEALNY ZESTAW DO ŚWIĄTECZNYCH WYPIEKÓW!
6 sztuk aromatycznych przypraw najwyższej jakości


OTO ZASADY KONKURSU:
1. Konkurs trwa od 3 listopada do 30 listopada do godz. 24.00
2. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w ciągu 3 dni od zakończenia
3. Wysyłka tylko na terenie Polski
4. Należy zaproponować świąteczny przysmak z użyciem dowolnego produktu Kamis.
Może być na słodko, może być na słono, ważne aby była propozycja użycia produktu tej firmy. I ma pachnieć Bożym Narodzeniem.
Dal Was to też dobry trening przed świętami!
Produkt MUSI być widoczny na zdjęciu lub MUSI  być wymieniony z nazwy w opisie potrawy.
Ale MUSI być Kamis w potrawie!!!
Opis z wykonaniem + min. 1 zdjęcie

5. Aby uniknąć wstawiania starych zdjęć poproszę o karteczkę przy potrawie z napisem: LATOSIOWY DOM
6. Wasze propozycje wraz ze zdjęciem (zdjęciami) ślijcie na adres latosiowy-dom@wp.pl
Zgłoszenia będę zamieszczać w albumie na facebooku.

7. Oceniać będę Ja i mój Latoś 😀 Liczy się pomysł, smak, oryginalność bądź tradycja. Zaskoczcie nas!
8. Miło mi będzie jak polubicie nasze strony na facebooku:
Latosiowy-dom
Kamis
I będziecie udostępniać  informację o konkursie.
W przypadku dużego zainteresowania i trudnego wyboru nie wykluczam niespodzianek ze swojej strony 🙂
Jeśli macie pytania to piszcie proszę, może coś przeoczyłam.
Zapraszam do udziału!!!

Mazurskie spotkania ze smakiem w Cichych Wodach- cz. I


Pisałam Wam ostatnio o magicznym miejscu Ciche Wody
Otóż Gospodarze od tego roku zaczęli organizować spotkania!
I to jakie!
Mazurskie spotkania ze smakiem!
Pierwsze z ich odbyło się 11 października.
Temat przewodni to baranina, ziemniak i marchewka!
Ależ gospodyni wymyśliła menu!
Zdjęcie
Do zrobienia było:
1. Ciasto marchewkowe
2. Kartacze z baraniną
3. Żeberka z barana zapiekane z ziemniakami
4. Gulasz w kociołku
5. Papilotki z baraniną
Było nas wraz z gospodynią 6 kobitek i wraz z gospodarzem 4 mężczyzn.
Do tego 4 rozbrykanych dzieci ( w tym 2 moje).
No i kochani, jak ruszyliśmy do kuchni od 13 to do 18 praca jak w ulu!
Po marchewkę na pole, obieranie, ziemniaki w ruch. Nie było w kuchni nudy.

Czytaj dalej „Mazurskie spotkania ze smakiem w Cichych Wodach- cz. I”

Pasztet z cukinii

Cukinii nigdy dość.
Tania, smaczna i można wymyślać i wymyślać.
Tym razem postanowiłam pokombinować i wymyśliłam pasztet.
No i wyszedł niezły PASZTET 😀

Prosto się robi, a efekt powalający!
Doskonały na zimno i na ciepło! Pyszny!

Co nam trzeba?
1 duża cukinia
1 duża marchewka
1 pietruszka
pół średniego selera
1 duża cebula
4 jajka
1 szklanka (200g) bułki tartej.
1 pęczek natki pietruszki
po 1/2 łyżeczki soli, curry, pieprzu ziołowego, kolendry, papryki słodkiej
pieprz czarny-mała płaska łyżeczka

Robimy!
Warzywa myjemy i obieramy ze skórki.
Z cukini usuwamy pestki.
Wszystko kroimy w mniejsze kawałki.
Wrzucamy warzywa po kolei do robota kuchennego na oczka jak do placków ziemniaczanych- czyli na małe, tak aby wyszła nam papka.
Odsączamy nadmiar wody
Dodajemy jajka, bułkę tartą, przyprawy. Mieszamy do jednolitej masy.
Natkę pietruszki siekamy i dodajemy do masy
Szykujemy formę-podłużną natłuszczamy i lekko obsypujemy bułką tartą.
Wlewamy masę i wkładamy do rozgrzanego piekarnika do 180 stopni i pieczemy w systemie góra/dół około 1 godziny.
Ja nastawiam na 50 minut i obserwuję czy jeszcze 10 czy też wystarczy.
Chodzi o to, aby się nie spalił na wierzchu za mocno.

Na początku pasztet jest mięciutki, póki ciepły.
Po pobycie w lodówce pięknie się kroi.
Smacznego!

 

Węgorzewskie Spotkanie Mam II


Zdjęcie

Spotkałyśmy się drugi raz! Znów w Węgorzewie rządziły MAMY
W radosnych nastrojach stawiłyśmy się punkt 11.00 w Gościńcu u Kalicha.
Organizatorki: Anibarpiomar , Mama Diabełka i Dzwoneczkowy Raj Mamy zadbały o nasz wolny czas!
ZdjęcieZdjęcie
Była kawka, herbatka, woda z cytryną, pyszne kanapeczki i cieplutkie faworki!
Był kącik dla dzieci, gdzie szalały szkraby mniejsze i większe!
Było głośno, było kolorowo!
Ciągły szum pogaduszek MAM zagłuszał wystąpienie ratowników medycznych, którzy ponownie przypomnieli nam zasady pierwszej pomocy. Wielkie podziękowania i  brawa dla nich! Robert Kozłowski i Marcin Danowski
ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Następnie było dużo zabawy, bo uczyłyśmy się skręcania balonów.
Przy okazji same skręcałyśmy się ze śmiechu.
Zdjęcie
Ponieważ nie odbyły się planowane: pokaz makijażu i pokaz dbania o cerę wezwana została w trybie pilnym naczelna węgorzewska manicurzystka i wykonała pokazowy manicure hybrydowy. Wioletta Wasilewska-Królak
Zdjęcie
Kiedy minęły 4h nie wie nikt! Do domu wróciłam w wyśmienitym nastroju.
Moja córcia także, która była tam ze mną.
Do domu zabrałam miłe upominki od organizatorek:
Próbki witamin Omegamed, podusię od Diabełkowe Twory, próbkę żelaza w tabletkach, chusteczki nawilżające dla dzieci, chusteczki do demakijażu, małą pastę do zębów, próbkę żelu pod prysznic, do tego wylosowałam jeszcze balsam do ciała Avon i krem do twarzy Oriflame.
Pięknie dziękuję!
ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
ZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Do następnego razu MAMUŚKI!!!!!
Widzimy się 🙂