Zdrada doskonała

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Książka, która swoją treścią wbiła mnie w fotel.
A swoim zakończeniem, mnie z niego zrzuciła.

ZDRADA DOSKONAŁA
North Lauren
Wydawnictwo W.A.B

Premiera 2020-07-15

Niesamowity psychologiczny thriller, pisany przez kobietę, która straciła męża, próbującej się pozbierać, żyć z synem, który jej pozostał.
Ale czy wszystko jednak jest w porządku?
Analiza umysłu, otoczenia, przyjaźń czy wróg
Co się w tej książce dzieje kochani…. Prawie 400 stron totalnego wciągnięcia umysłu, ciała i czasu. Nie będziecie żałować
Lektura obowiązkowa!

Opis sprzedawcy:

Tess jest załamana po niespodziewanej śmierci męża.
Pozostał jej już tylko syn Jamie – zrobiłaby wszystko, aby go chronić,
ale w tej chwili nie bardzo radzi sobie z życiem.
Wszystko się zmienia, kiedy do drzwi ich domu puka Shelley, która zajmuje się pomaganiem osobom zmagającym się z utratą kogoś bliskiego.
Wyrozumiała i życzliwa kobieta obiecuje, że pomoże Tess przetrwać ten najtrudniejszy okres w życiu.

Kiedy jednak dochodzi do serii niepokojących wydarzeń i pojawiają się różne pytania w związku ze śmiercią męża, Tess zaczyna podejrzewać, że Shelley może mieć ukryty motyw. Wie, że musi dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Jamiemu – lecz nigdy jeszcze nie czuła się równie bezbronna. A na dodatek nikt nie chce jej słuchać…

„Zdrada doskonała” to oryginalny thriller z ciekawie poprowadzoną fabułą. Dajemy się wodzić za nos i na koniec zaskoczyć!

*********

Historia Tess jest historią porażającą smutkiem. Kobieta złamana śmiercią męża walczy o byt i własne ja w codziennym życiu by syn miał normalne życie.

Załamana, z depresją, zagubiona chwyta się przyjaźni z Shelley i czerpie z niej ile może. Ale zmęczony chory umysł zaczyna zauważać coraz to inne rzeczy…
Zaczynają się wątpliwości, obawa, podsycane wciąż trwającą rozpaczą.

Historia, którą może przeżyć każda żona, matka, zalewa nas smutkiem i myślą do zastanowienia, jakie to wszystko bywa trudne i zagmatwane.
Rozpacz w człowieku potrafi tak zmodyfikować życie i umysł, że wpadamy w pułapkę, nie przyjmując pomocy od osób, które wyciągają rękę, zamykamy tę pułapkę jeszcze mocniej, na klucz, który możemy zgubić.

Historia Tess w finale ukazuje nam jednak dodatkowo drugie dno, które poraża jeszcze mocniej i jeszcze bardziej nie pozwala spokojnie myśleć.
Historia mocna, jakże prawdziwa, rozwalająca umysł na kawałki, ale łapiąca za całe serducho. Polecam.
Zdrada doskonała to lektura doskonała.

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×