Ten, którego szukam. Fox Kennedy

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Bracia Bishop totalnie skradli moje serducho w I tomie serii:
Ten, którego pragnę

Bohater tej części, John pewnego dnia, pod  drzwiami znajduje małe dziecko, wraz z listem. I to od niego zaczyna się lawina uczuć, emocji, akcji.
I chociaż książka jest utrzymana w stylu pierwszej, uśmiałam się nie raz, nie dwa pocierałam palące policzki, to wiele razy się wzruszyłam i czułam mokre oczy od nadmiaru emocji, rozterek i bólu.

Ten, którego szukam

Fox Kennedy

Wydawnictwo MUZA S.A.
Premiera 2021-07-07
seria: Bishop Brothers

John Bishop nie jest typowym samotnym ojcem.
Jest zdystansowany, niecierpliwy i nieporadny.

Prowadzenie rodzinnego pensjonatu B&B ma pewne zalety, lecz nie należą do nich długie godziny pracy, sprzątanie po gościach i słuchanie przez całą noc energicznie kochających się par. Za to chodzenie do łóżka z panienkami, które przyjeżdżają na ranczo, by uczuć się konnej jazdy, zdecydowanie tak.

Tak jest się do chwili, gdy na schodach swojego domu John znajduje dziecko z karteczką, iż jest jego. Dorastając na ranczu, przywykł do ciężkiej pracy, lecz opieka nad noworodkiem jest najtrudniejszym zadaniem, przed jakim w życiu stanął. Porzucając kawalerskie życie, skupia się na znalezieniu opiekunki, która nauczy go tego i owego o opiece nad maluchem. Nie spodziewa się, że będzie to piękna i ekscentryczna dziewczyna, mająca niezdrową obsesję na punkcie futbolu…

Książka ma w sobie misję.
Pokazuje nam, że miłość jest wszędzie, może uaktywnić swój wulkan wszędzie i nie zawsze jest to takie proste jak się wydaje.
Dużą wartość stanowi tu symbol RODZINY- wspierającej, kochającej, stojącej murem za każdym. To piękne elementy, które przeplatają się z sielskim terenem, dobrą dawką humoru, namiętności i po prostu życia.
Samotne rodzicielstwo to trudna, aczkolwiek piękna rola życia

Polecam na 100% i czekam na kolejnego brata Bishop!
Ja już wiem, który to będzie… czas na Ciebie

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×