Szkoła malowania- Barber Barrington

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×


Dziś w Latosiowym domu zejdziemy z tematu jedzenia, ale pozostaniemy w moim domku.
Malowanie to jedna z pasji mojej córci.
Polecimy Wam dziś piękną książkę, która pozwoli każdemu kto stawia swoje kroki w malowaniu robić to jeszcze piękniej i lepiej.

Barrington Barber

„SZKOŁA MALOWANIA”
Wydawnictwo Buchmann
 23 sierpnia 2023

Zobaczcie jak krok po kroku uczy malowania.
Szczegółowe opisy, wytyczne, etapy.
Dzięki tej książce Kasia przełamała się do malowania akwareli.
Jej pierwsze dzieło macie na zdjęciu.
To cudowna lekcja dla każdego pasjonata

Nowa książka autora bestsellerowych instruktażowych książek o sztuce, które do tej pory sprzedały się w 4 milionach egzemplarzy na całym świecie.

„Maluję od dawna, od wielu lat uczę też malarstwa i odkryłem, że nawet jeśli rezultaty naszych wysiłków nie są udane, samo nakładanie farby na papier, deskę czy płótno jest bardzo stymulujące i przyjemne. Wierzę, że każdy może malować, jeśli tylko ma na to ochotę i jest w stanie poświęcić trochę czasu na ćwiczenia”.
Tak do rozpoczęcia przygody z malowaniem zachęca Barrington Barber – malarz i rysownik, autor bestsellerowych podręczników takich jak „Każdy może rysować” czy „Rysujmy jak wielcy mistrzowie”, które sprzedały się na świecie w ponad 4 milionach egzemplarzy.

Download images

Jego najnowsza ukazująca się na polskim rynku książka „Szkoła malowania” – w łatwy i przystępny sposób wprowadza tym razem w tajniki najpopularniejszych technik malarskich. Książka przedstawia metody malowania krok po kroku oraz zawiera wiele ćwiczeń do samodzielnego wykonania.

Download images

Czytelnik znajdzie tutaj niezbędną wiedzę a także praktyczne rady oraz ćwiczenia ułatwiające rozpoczęcie przygody z farbami akwarelowymi, kryjącymi (gwaszem), akrylowymi i olejnymi. Krok po kroku prześledzi kolejne etapy powstawania obrazów, doboru kolorów, czy odpowiedniej techniki kładzenia farby, zaznajomi się z praktyczną stroną powstawania portretów, pejzaży czy martwej natury, a podążając za wskazówkami autora z łatwością sam stworzy swoje pierwsze dzieła.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×