Katarzyna Bonda i jej nowości

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Katarzyna Bonda- pisarka, scenarzystka oraz dziennikarka. Napisane przez nią kryminały szybko stawały się bestsellerami. Pod koniec 2020 roku  dzięki Wydawnictwu MUZA na rynek wskoczyły kolejne dwa tytuły.

Warto nowy rok powitać z tak świetnymi dziełami:

Miłość czyni dobrym , premiera: 2020-11-25

Głównym bohaterem książki Miłość czyni dobrym jest Daniel Skalski.
Od małego marzył on o tym, by być bogatym i prowadzić beztroskie życie, opływając w luksusy. By to osiągnąć, wkracza w świat przestępczy.
Staje się bezwzględnym oszustem, który do perfekcji opanowuje metody manipulacji. Czuje się jak ryba w wodzie wśród kłamstw i intryg, które sam kreuje.

Pierwszą ofiarą Skalskiego jest Gabrysia, pracownica banku,
której nie jest on obojętny. Zaślepiona uczuciem dziewczyna zdradza mężczyźnie, że czeki są weryfikowane tylko raz na pół roku.
To ona staje się dla Daniela przepustką do tego, by zacząć okradać przedstawicieli firm handlowych w Polsce i na świecie.
Poznaje słabe punkty systemu zabezpieczenia papierów wartościowych i zaczyna obracać milionami dolarów. Jego sytuacja materialna wyraźnie się poprawia, dlatego przenosi się do Londynu. Kreuje konsekwentnie swoją postać finansisty i maklera funduszy hedgingowych. Za granicą poznaje innych przedstawicieli swojej profesji – fałszerzy i oszustów, z którymi współpracuje, ale i wymyśla intrygi, mające na celu w nich uderzyć.

Na podstawie rzeczywistych wydarzeń

Czy występki Skalskiego zostaną odkryte? W historii opowiedzianej przez Katarzynę Bondę najbardziej fascynuje to, że wśród największych oszustów III RP odnotowano istnienie człowieka, którego akta liczą ponad 120 tomów. Poznaj jego losy!

Lampiony (wyd. filmowe) premiera: 2020-11-12

 

Hipnotyzująca Łódź, tajemnicze miasto, które nikomu, kto choć raz się w nim znalazł, nie da już o sobie zapomnieć. I Sasza Załuska, która będzie musiała stawić czoła szalonemu podpalaczowi.

„Lampiony” – kolejna po „Pochłaniaczu” i „Okularniku”
część bestsellerowej serii „Cztery żywioły” Saszy Załuskiej.

Sasza Załuska zostaje przyjęta na cywilny etat do gdańskiej policji i natychmiast oddelegowana do nowego zadania w Łodzi.
To miasto stało się terenem groźnych wydarzeń. Dochodzi do serii pożarów. Mnożą się napady na bezdomnych i cudzoziemców, jawne akty homofobii i antysemityzmu. Działają bezwzględni czyściciele kamienic i szajki wyłudzające majątek od naiwnych staruszków, handlarze narkotyków, nieuczciwi prawnicy, podejrzani detektywi i fałszerze. Jakby tego było mało, pojawia się także podejrzenie, że Łódź jest zapleczem islamskich terrorystów.
Czy te pozornie niepowiązane incydenty to w rzeczywistości realizacja jednego zbrodniczego planu, czy dzieło szaleńca?
A może ta apokalipsa ma służyć jakiemuś konkretnemu celowi?

 

Książki Katarzyny Bondy to gwarancja świetnej akcji.
Czyta się niesamowicie gładko. Są tajemnice, zagadki do rozwikłania, emocje.
Postacie, które drażnią i albo je lubimy albo psioczymy na nie co kilka stron.
Jest bardzo różnorodnie. Język prosty, lekkie pióro!
Niech nie przerażają was te kilkuset stronicowe książki.
Warto!

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

2 odpowiedzi na “Katarzyna Bonda i jej nowości”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×