Anyway- Paulina Świst

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Gdy przyszła do mnie zajawka, że Świst szykuje nową książkę, przebierałam nóżkami, w głowie szepcząc…uff… no w końcu no!

No i przyszła. Wciągnęłam jak ryba przynętę- na raz

Co wyróżnia książki tej autorki? Dialogi!
Totalna mieszanina mądrości, z sarkazmem, z rzeczywistości, humorem i często seksualną pikanterią.

Znajdziecie tu akcję, dużo humoru, krążący testosteron, kopiastą porcję pikanterii, pożądania i sexu. Jednak to wszystko się genialnie wtapia w fabułę, która jak zwykle wyrywa czytelnika z kapci.
Pola i Ragnar dołączają do moich ulubionych par!
Zawsze czekam na książkę Pauliny Świst i zawsze daję 6+.

Anyway

Świst Paulina

Wydawnictwo Akurat

Premiera 2022-11-23

Wydaje się, że Ksenia „Werner” Wernerowska i Patryk Cebulski żyją w szczęśliwej bańce i nic nie zwiastuje, by coś miało się zmienić… Ale jak to w życiu: nic nie idzie tak, jak powinno.

Polę Werner zalewa fala hejtu, a Patryk zostaje zamieszany w zabójstwo. Na pomoc przyjaciołom wyrusza zespół adwokatów NRJ z szefem i założycielem Krystianem Ragowskim na czele i nowym nabytkiem kancelarii Igą Mianowską. Historia Krisa i Igi zaczęła się gorąco, ale pożądanie nie zawsze zgadza się z sercem, za to serce zawsze kłóci się z rozumem. Najważniejsze, żeby jak najszybciej wydostać Patryka na wolność; wszystkie ręce na pokład, i tak dalej, ale co zrobić, kiedy obecność Igi i Krisa w tym samym pokoju grozi eksplozją, która może unicestwić

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×