Urodzony morderca. K. Bonda

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×


To była smakowita Wielkanoc, oj tak.
I nie chodzi mi tylko o zastawiony stół, mazurki czy serniki.
To była istna uczta dla głowy z najnowszą książką Pani Katarzyny!
Słoneczko, kubek herbaty i ONA.

Urodzony morderca
Bonda Katarzyna
Wydawnictwo MUZA S.A.
2023-04-12

Seria Hubert Meyer

Kolejna przygoda z Hubertem Meyerem wciągnęła mnie na dobre kilka godzin!
Nawet jak już zmierzchało, to polar na plecy i czytałam dalej!
Bo przecież jak to tak zostawić, bez rozwiązania zagadki!
Hubert jest taką osobą, która nie ważne jakby wyglądała, czuła się, po prostu chce się z nią iść przez strony, kartki, aż do końca!
Jego tok rozumowania, umiejętność łączenia faktów, wyłuskiwania informacji z pozornie błahych strzępków jest nie do podrobnienia.
Każda książka to moc treści, wiedzy, opisów. Tu nie ma kolorowych obrazków, tu jest akcja, tajemnica, zagadka do rozwiązania!

Najnowsza książka trzyma poziom! Nie jest, aż tak mocna jak poprzednia, choć jakoś póki co nie mam ochoty na flaki 😉 Co ważne, jest bardzo rzeczywista. Wątki poruszane w książce są po prostu życiowe. I to jest świetne!
Zakończenie? Jak zwykle zbiło mnie z tropu 🙂

Pojawiła się także iskierka nadziei, na pobudkę serca Huberta i tego się trzymajmy. Kto wie co przyniesie nam kolejna odsłona przygód.
Polecam z mocną 10/10 !
Miłego zaczytania

Co sprawiło, że w chorym umyśle zrodził się plan zemsty? Dlaczego znany biznesmen musiał zginąć?

Katarzyna Bonda wciąga czytelnika w wyrafinowaną grę, w której znajdziemy wszystko to, co powinien mieć idealny kryminał: krew, szaleństwo i skrzętnie skrywane tajemnice!

W nadrzecznych chaszczach spłonął luksusowy samochód. W jego wraku policja znajduje częściowo zwęglone zwłoki mężczyzny. Ofiara ma rany postrzałowe brzucha i głowę owiniętą płaszczem. Choć na wyniki badań DNA trzeba zaczekać, wszystko wskazuje na to, że z życiem pożegnał się Rui Coelho Tavares de Souza – prężnie działający portugalski biznesmen.

Pierwsze tropy prowadzą do współpracowników de Souzy. Ale krąg podejrzanych znacznie się poszerza, gdy w ręce policji trafia „spis cudzołożnic”, czyli lista kilkudziesięciu kobiet, które były uwikłane w bliskie relacje z biznesmenem.

Policja prosi o wsparcie Huberta Meyera. Profiler nie ma wątpliwości, że zbrodnia wydarzyła się pod wpływem silnych emocji. Była osobistą vendettą. Czy mąż jednej z kochanek wymierzył sprawiedliwość na własną rękę? Jakie jeszcze tajemnice skrywa rodzina de Souzów?

Wkrótce ogień trawi kolejne ciało. Profiler jest pewny, że na jego oczach narodził się bezwzględny morderca, który nie poprzestanie, dopóki nie zwieńczy swego dzieła…

Katarzyna Bonda wspina się na wyżyny! Doskonale wie, jak stopniować napięcie, by wstrząsnąć czytelnikiem.

„Urodzony morderca” to historia o zdradzie, zemście i manipulacji, które w zbyt dużej dawce okazały się zabójcze!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×