Parker Rain – Anna Wolf

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Anna Wolf napisała kolejną książkę z tych co się czyta jednym tchem, nie odkłada, udaje się, że nie ma nikogo w domu. Jest książka i ty 😉

Kurczę jak mi się podoba ta fabuła.

Jest i akcja, świetne dialogi, niegrzeczny bohater i zawadiacka, pyskata inteligentna fajna bohaterka.

Całość czyta się świetnie i czekam na więcej Pani Aniu!

Parker Rain

ANNA WOLF

Wydawnictwo: Akurat
Premiera 2021-09-15

Od Wydawcy:

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział – jak się okazało niesłusznie – rok w więzieniu. Podczas studiów dorabiał uczestnictwem w nielegalnych walkach. Obecnie stara się wieść spokojnie życie, jednak wprowadzenie się tajemniczej

blondynki do domu obok, niweczy jego plan. Corina Winchester uciekła z miasta, które kochała, a w którym zaznała wiele cierpienia. Kroplą, która przelała czarę goryczy, było porzucenie jej przed ołtarzem. Od chwili pierwszego spotkania tych dwoje od razu przypada sobie do gustu. Mimo że oboje w przeszłości poznali smak zdrady, chcą dać sobie szansę, ale na horyzoncie zbierają się ciemne chmury; były narzeczony Coriny nie zamierza dać jej spokoju a brat Parkera za wszelką cenę próbuje wciągnąć go w rządzony przez mafię świat nielegalnych walk.

Czy uda im się uwolnić od przeszłości i wspólnie zbudować szczęśliwą przyszłość?

Jest to  pierwszym tomem cyklu niepokonani i już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Bohaterów polubiłam od pierwszego momentu.
Każdy na zakręcie życiowym, z problemami, z bagażem złych wspomnień.  Jednak czym byłoby życie, gdy nie stawiała na naszych ścieżkach rzeczy pozornie nieprawdopodobnych. Nasi bohaterowie spotkali się, a jak się okazało zapoczątkowało to cały szereg następstw. Razem z nimi idziemy przez kolejne strony, przeżywamy ich uczucia, kibicujemy im.
Bardzo fajnie wtapia się w kontekst i akcję.
Polecam!

 

 

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×