Niezapowiedziany gość- 7 historii w magii Świąt

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Czy może być coś przyjemniejszego niż zimowy wieczór, kubek ciepłego kakao lub aromatycznej herbatki, kocyk, nastrojowe światło i książka pełna magii, miłości, nadziei… Oj można polemizować, prawda?

Mistrzynie polskiej literatury obyczajowej – Agnieszka Krawczyk, Katarzyna Misiołek, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Sabina Waszut i Ilona Gołębiewska – prezentują tom niezwykłych, oprószonych świąteczną magią opowieści, idealnych na długie zimowe wieczory. Czy wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki zdarzy się cud? W grudniu wszystko jest możliwe!

Niezapowiedziany gość
Krawczyk Agnieszka Lingas-Łoniewska Agnieszka Socha Natasza Gołębiewska Ilona Warda Małgorzata Waszut Sabina Misiołek Katarzyna
Wydawnictwo MUZA S.A.
2021-11-10

 

W wigilijne popołudnie, podczas szalejącej zadymki zadzwoniłaś do moich drzwi i zostałaś na zawsze.

Niespodziewani goście zjawiają się nagle, bez uprzedzenia. Mateusz przywozi list, na który się nie czeka. Dominika źle skręca, wracając zaśnieżoną, leśną trasą od klienta. Kamila pokonuje długą drogę, by w grudniową noc, na mazurskim pomoście spotkać Janka. Sergiusz przyjeżdża prawdziwym psim zaprzęgiem. Manuel, miłośnik mrożonej kawy, zstępuje z wysokości (dosłownie).

Siedem magicznych opowieści o tym, że nic nie stoi w miejscu. Świąteczny czas przynosi prezent każdemu, a los odmienia się niekiedy w niewytłumaczalny sposób. Najlepsze pisarki literatury obyczajowej w historiach o miłości, która przychodzi niezapowiedziana i zwykle wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy.

„Niezapowiedziany gość” to wyjątkowa książka, która powinna trafić pod każdą tegoroczną choinkę!

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

8 odpowiedzi na “Niezapowiedziany gość- 7 historii w magii Świąt”

  1. Ja nie lubie akurat sqiatecznych opowiesci czy romansow,qle mam kolezanke,ktora je uwielbia,wiec polece jej ta ksiazke 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×