Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Książka piękna, mądra i bardzo potrzebna.
Porównując, to jest  taki balsam dla ciała, który wchłaniasz do wewnątrz i pozostawia po zastosowaniu uczucie ukojenia, lekkości, poczucia, że już jest lepiej. Magiczny jest ten przewodnik. Jak mantrę powtarzasz słowa i hasła autorki i po prostu w to wierzysz, czujesz, że to co czytasz ma sens.

Jak pokochać siebie.
Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety.
Wydanie 2 rozszerzone

Autor: Dagmara Gmitrzak

Premiera: 02/02/23

Wydawnictwo: Sensus

Pokochaj siebie! Oto Twoja najważniejsza życiowa relacja. Zadbaj o nią!

Może już to słyszałaś: tyle jesteś w stanie dać z siebie innym, ile masz wewnętrznych zasobów. I odwrotnie ― jeżeli ich nie posiadasz, nie masz się czym podzielić. Dlaczego miałabyś być dla innych życzliwa, cierpliwa i wyrozumiała, jeśli zbyt dużo wymagasz od siebie?

Skąd masz czerpać siłę do spotkania ze światem, jeśli czujesz się nieszczęśliwa? I wreszcie ― jak miałabyś kogoś prawdziwie pokochać, skoro nie kochasz siebie?

W Twoim życiu wszystko zaczyna się od Ciebie. By pójść dalej, zmienić się, wzmocnić, spełniać marzenia albo ― po prostu ― być szczęśliwszą, warto cofnąć się do własnego wnętrza.

To ważne, aby zajrzeć w siebie z odwagą, odpowiedzieć sobie na pytania o własne samopoczucie i potrzeby, zacząć czule rozmawiać ze sobą i zbudować zdrową, dojrzałą relację z tą cudowną istotą, jaką jesteś TY SAMA.

I dopiero wtedy, kiedy wreszcie będziesz miała z czego czerpać, podziel się na nowo sobą z innymi. Autorka książki poprowadzi Cię krok po kroku i pomoże Ci rozpocząć praktykę kochania siebie.

A to moja ulubiona sentencja, która do mnie trafiła:

 

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×