Do cna- K. Bonda

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Czasami myślę, że coś robię szybko, nie czekam, działam i już.
Ale tempo pisania książek przez Panią Kasię to bije na głowę.
Regularna publikacja na CAŁY CZAS KAPITALNYM poziomie.
Takie cuda to potrafi tylko Katarzyna Bonda.

Najnowsza książka nie ukrywam- jest dla mnie najmocniejsza…
Opisy bestialstwa, makabryczne wątki śledztwa wbijają w fotel.
Namacalnie odczuwalne lęki, mrok.
To nie jest książka dla osób o słabych żołądkach, gdyż dotyka nieobliczalnych wręcz ludzkich żądz, gdzie mamy styczność z konsumpcją…ludzkiego mięsa!

Przetoczy się przez Ciebie (obiecuję!) fala uczuć, od zdziwienia, po uśmiech, przez chęć zamknięcia i książki i oczu, z myślą: ” tego nie da się odwidzieć!”
Niesamowicie wciągająca, tocząca całą fabułę czytelnikiem po labiryntach zagadek, emocji, uczuć, dreszczy.
Kanibalizm to trudny temat, podjęcie tej rękawicy to niesamowity szacun dla autorki
Jest mroczno, bywa mocnie, jest detektyw Jakub Sobieski, który ma niesamowicie ciężkie zadanie.
Ale jak to nasz uroczy detektyw Jakub całkowicie zatraca się w pracy i drąży do odkrycia prawdy.
Polecam zatracić się z nim, DO CNA!

Do cna
Bonda Katarzyna
Wydawnictwo MUZA S.A.
2023-01-11

seria Detektyw Jakub Sobieski

 

 

Spowite mrokiem miasto budzi zwierzęce instynkty. Bez śladu znika młody mężczyzna, a w parku porzucono reklamówki pełne ugotowanych ludzkich kości.

Kim jest grasujący w Żyrardowie psychopata? Zabija dla mięsa czy dla rozrywki? Jeśli detektyw Jakub Sobieski chce być dla niego godnym przeciwnikiem, będzie musiał sporo zaryzykować…

Anton Stadnicki od kilku dni nie kontaktował się z bliskimi. Ślad po młodym mężczyźnie urywa się w Żyrardowie, ale jego matka, mimo obaw, nie chce zgłosić zaginięcia na policję. Odnalezienie syna zleca Jakubowi Sobieskiemu. Detektyw szybko orientuje się, że rodzina Stadnickich skrywa wiele mrocznych tajemnic. Te najpilniej strzeżone dotyczą Antona i jego nietypowych fantazji – mężczyzna pragnął być… zjedzony.

Choć Sobieski początkowo podchodzi do tej informacji z rezerwą, wszystko zmienia się, kiedy w parku Dittricha przypadkowa para kochanków trafia na reklamówki pełne ludzkich szczątków. Kości, uprzednio ugotowane i przyprawione, jeszcze pachną rosołem.

Nikt nie ma już wątpliwości, że w okolicy krąży wyrachowany, diabelnie niebezpieczny morderca. I że wkrótce znów ruszy na łowy…

Sobieskiego oplata sieć intryg, kłamstw i układów stworzonych przez ludzi, którzy posuną się do wszystkiego, by tylko uniknąć odpowiedzialności. Detektyw działa niemal po omacku. A gdy tylko zbliży się do prawdy, ofiar zacznie przybywać.

Katarzyna Bonda serwuje czytelnikom pierwszorzędną rozrywkę! Mroczny, pełen strachu, szaleństwa i chorych fantazji kryminał długo nie da o sobie zapomnieć. To istna uczta dla fanów gatunku!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×