Słoiczki pełne szynki

ZdjęcieZdjęcie

Pamiętacie moje SŁOICZKI? Od Tradismak?
Zostały napełnione!
I to czym!?Szynką wieprzową.
Wyszło pysznie, aromatycznie i bardzo smacznie.
Słoiczki sobie stoją i sa podbierane głównie przez Latosia! Pysznośći! Do tego bez konserwantów 😉

Co nam trzeba?
około 2 kg szynki
10 listków laurowych
łyżka stolowa ziela angielskiego
kilka ziarenek zielonego pieprzu
4 ząbki czosnku
Przyprawa  Kiełbasa wiejska (Turbo Smak EN) a 50 g – 2 łyżki stołowe
Peklosmaczek K a 80 g– 1 łyżka stołowa
Żelatyna– 1 czubata łyżka stołowa

Robimy!
Mięso mielimy (ja poprosiłam od razu w sklepie)
Połowę listków laurowych kruszymy na drobno, połowę dajemy całe(wyjmiemy je). Pieprz zielony rozgniatamy.
Mieszamy mięso dokładnie z wszystkimi przyprawami, rozgniecionym czosnkiem, dodając peklosmaczek i żelatynę.

Odstawiamy na 24h do lodówki.
Po tym czasie z mięsa wyjmujemy większe kawałki liści laurowych
Słoiczki, najlepiej 350g wyparzamy i przy pomocy lejka napełniamy do pełna mięsem.
ZdjęcieZdjęcie
ZdjęcieZdjęcie

Pilnujemy aby brzegi były czyste, zakręcamy.

Duzy garnek wyściełamy na dnie i wstawiamy słoiki. Zalewamy wodą do 3/4 wysokości słoików i pasteryzujemy około 50 minut.

Wyłączamy palniki i zostawiamy słoiki na kilka godzin, aż wystygną. Ponownie pasteryzujemy 50 minut dolewając wodę, bo wyparuje po 1 gotowaniu. Znów odstawiamy i pasteryzujemy 3 raz po kilku godzinach.
Studzimy słoiki, wyjmujemy z garnka. Odstawiamy do lodówki lub w chłodne miejsce.
Wyszło mi 4 słoiki 350 g i 3 mniejsze 280g
ZdjęcieZdjęcie
Ja mięso zapeklowałam w piątek wieczorem.
W sobotę rano była 1 pasteryzacja, wieczorem druga.
W niedzielę rano 3 i po południu poszły do lodówki.
Od poniedziałku wcinałam.
Smakuje czosnkiem, zielem, pachnie liściem laurowym i ma smaczną galaretkę!
Smacznego!



ZdjęcieZdjęcie

Kiełbasa słoikowa Tradismak-czyli słoiczki pełne dobroci!

Po szynkowarze nadszedł czas na słoiki!
Kolejna propozycja z cyklu: jak zrobić dobrą wędlinkę na kanapki bez E!
Wiesz co jesz! Po prostu.
Do tego bardzo lubię takie kiełbaski-całe studia przywoziłam z domu zapasy mojego taty. Jest mistrzem białej kiełbasy w słoiku!
Odtworzę ten smak, zobaczycie! 😀
Z pomocą przyszedł Zestaw słoikowa firmy Tradismak.

Zestaw przypraw i materiałów pomocniczych potrzebnych do własnoręcznego wykonania czterech rodzajów kiełbas słoikowych:
„Czosnkowej z wędzonką”,
„Golonkowej z liściem laurowym”,
„Pieprzowej z zielonym pieprzem” i
„Sekretnej z lubczykiem”.

Kiełbasy słoikowe są bardzo łatwe w przygotowaniu. Pyszne, pełne smakowitej galaretki, pachnące i miękkie zawsze będą kojarzyć się z domową kuchnią. Wielką zaletą kiełbas słoikowych jest długi okres przydatności do spożycia. Z tego powodu idealnie sprawdzają się jako suchy prowiant. Można też potraktować ją jako zapas na „wszelki wypadek”.
Już wkrótce pokażę Wam moje słoiczki, a teraz zobaczcie dlaczego warto się skusić na taki zestaw!

Zawartość zestawu:

  • 1 szt. Natura Smak Rozkoszna a 40 g – Niezwykłe połączenie czosnku w różnych gatunkach i granulacjach z dużą ilością pieprzu czarnego w przepołowionych ziarnach nadaje wyrobom tradycyjny smak i zapach znany od wieków naszym dziadom i pradziadom.
    ZdjęcieZdjęcie
  • 1 szt. Kiełbasa wiejska (Turbo Smak EN) a 50 g – Mieszanka o smaku czosnkowym, a zalecany dodatek aromatycznego majeranku nieco łagodzi dominujący smak czosnku i nadaje tej kiełbasie typowy smak kiełbasy wiejskiej lub szynki tradycyjnej (dodaj ziele angielskie)
    ZdjęcieZdjęcie
  • 1 szt. Natura Smak Sekretna a 40 g – Mieszanka aromatycznych przypraw i ziół, które w medycynie ludowej określane są afrodyzjakami. Lubczyk, pietruszka, czosnek i inne razem stanowią one ponad 90% zawartości tej smakowitej o tajemniczym smaku mieszanki.
    ZdjęcieZdjęcie
  • 2 szt. Peklosmaczek K a 80 g – Sól peklująca (sól kuchenna + nitryt) do peklowania mięsna sucho: kiełbas, „prasowanek”, salcesonów, golonek, rolad i innych wyrobów mięsnych.
    ZdjęcieZdjęcie
  • 1 szt. Liść laurowy a 120g – Przyprawa o aromatycznym zapachu i korzenno – gorzkim smaku. W masarstwie liście laurowe używa się do sporządzania wywarów stosowanych przy peklowaniu mięs. Nalewki z liści laurowych natarte w skórę łagodzą bóle reumatyczne.
  • 1 szt. Ziele angielskie ziarno a 120g – Przyprawa o przyjemnym korzennym aromatem przypominającym zapach i smak: goździków, cynamonu, gałki muszkatołowej, kardamonu, gorczycy i pieprzu.
  • 1 szt. Pieprz zielony w ziarnach a 120g – Otrzymywany z niedojrzałych, zielonych owoców. Jest łagodny, lekko słodkawy, i ma odświeżający a jednocześnie wyrazisty smak. Do potraw z pomidorów, do pasztetów, sałatek, marynat i sosów.
  • 5 szt. Słoik szklany a 280 ml – Słoik szklany zakręcany (niski 61mm) – zamykany wieczkiem (zwanym także zakrętką, zakrywką, pokrywką) „twist” o śr. 82 mm o pojemności „praktycznej” 200 – 230 gram. Polecamy szczególne do wyrobów smarownych (pasztetów, smalcy, dżemów)!
    Zdjęcie
  • 5 szt. Słoik szklany a 350 ml – Słoik szklany zakręcany (wysoki 97 mm) – zamykany wieczkiem (zwanym także zakrętką, zakrywką, pokrywką) „twist” o śr. 82 mm o pojemności „praktycznej” do 280 gram. Polecamy szczególne do wyrobów krojonych (kiełbasy, kaszanki, salcesony, mielonki…)!
    Zdjęcie
  • 5 szt. Wieczko słoja „kratka czerwona” – Wieczko o średnicy 82mm TWIST. Wzór dość popularny ale dla urozmaicenia a raczej odróżnienia innych wyrobów także przydatny w domowej kuchni.
  • 5 szt. Wieczko słoja „plecionka” – „Plecionka” na wieczku o średnicy 82 mm TWIST, to unikalny mało spotykany wzór plecionego koszyka. Wzór ten bardzo dobrze nawiązuje do wyrobów domowych „zamkniętych” w słoiku.
  • 1 szt. Etykiety samoprzylepne – 14 szt. – Nalepki do trwałego oznakowania własnych wyrobów w słoikach. Można zwykłym długopisem opisać słoiki z kiełbaską, smalcem lub innych przetworów np. dżemów, galaretek, ogórków
    Zdjęcie
  • 1szt. Lejek do słoików – nierdzewny – Lejek z dużą gardzielą dostosowany do napełniania słoika a 280ml i 350 ml. Zabezpiecza brzegi słoika przed zabrudzeniem. Lekki, nierdzewny, piękny i elegancki.
    ZdjęcieZdjęcie
  • 10 szt. Nalepek „Słoik Babuni” do szybkiego i estetycznego oznaczania słojów 350ml (lub większych) z kiełbasą słoikową.Zdjęcie

Biała gryczanka-pożywna sałatka z rybką

Idąc tropem białej kaszy gryczanej wymyśliłam sobie sałatkę.
Nagotowałam całą paczkę, na obiad było i tu wykorzystałam resztę.
Wyszło bardzo smacznie i bardzo pożywnie.
Wymiotłam z lodówki co było!

Co nam trzeba?
1 mały brokuł
150-200 g kaszy gryczanej białej
pęczek koperku
1 wędzona makrela
ser feta 100g
Dressing 1000 wysp Folwark ( jak u kogoś brak to majonez)
sól i pieprz do smaku

Robimy!
Brokuła gotujemy w lekko osolonej wodzie -nie rozgotowujemy.
Dzielimy na różyczki i wrzucamy do miski
Zdjęcie

Kaszę gotujemy wrzucając do wrzątku-około 15 minut.
Ugotowaną i przestudzoną wrzucamy na brokuła
Zdjęcie

Koperek myjemy, osuszamy i siekamy drobno. wrzucamy do miski
Zdjęcie

Makrelę obieramy ze skóry, oddzielamy ości, siekamy drobno i dorzucamy do miski
ZdjęcieZdjęcie

Całość zalewamy dressingiem/majonezem
ZdjęcieZdjęcie

Szczypta soli, szczypta pieprzu, mieszamy, schładzamy z godzinkę w lodówce i zajadamy!

Zielarnia Warmińska. Czyli zioła na każde zło!

Ziołolecznictwo to fascynująca dziedzina.
Podziwiam osoby, które znają się na tym i potrafią czynić cuda naszym bogactwem natury.
Sama staram się choć troszeczkę korzystać z tych naturalnych  skarbów w trosce o zdrowie własne i rodziny.
Bogactwo natury jest ogromne i znając się na tym możemy omijać aptekę szerokim łukiem.
Podczas jednego z lipcowych weekendów miałam okazję poznać Zielarnię Warmińską.
Przemiła właścicielka rozstawiła się ze swoimi dobrociami na Festiwalu Łowieckim w Węgorzeweie, a jej stoisko było tak oblegane, ze ciężko było porozmawiać choć 2 minutki.
Na stoisku wybór przeogromny, a Pani na każde pytanie klienta potrafiła coś znaleźć, doradzić.
Od tradycyjnych ziół i leków po młody jęczmień, ostoprest, czystek czy olej kokosowy.
Cały asortyment mogą Państwo sprawdzić na stornie. Ceny bardzo przystępne, a wybór przyprawia o zawrót głowy.
Kto ma blisko do Olsztyna może zajrzeć tam osobiście. Lub zadzwonić. Popytać, poradzić
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2/12  Olsztyn tel. 534 281 526
adres mailowy info@zielarniawarminska.pl
Na facebooku są zamieszczane nowości i informacje. Zapraszam na ich fanpage

Ja osobiście skusiłam się na wypróbowanie 3 produktów.
1. Przyprawa na dobry metabolizm


Mieszanka przypraw regulująca pracę układu pokarmowego.
Pobudza pracę żołądka, jelit, wątroby, trzustki i nerek.
Powoduje wydzielanie soków trawiennych i żółci. Zawiera bogactwo mikroelementów i witamin.
Oczyszcza organizm z toksyn.
Działa rozgrzewająco, rozkurczowo, uspokajająco, przeciwzapalnie i antybakteryjnie.
Dodawać ją można do wszystkiego.
Bardzo smaczna do posypania na kanapki, do surówek, na ziemniaki, do zup i rosołów, do mięsa (dodana na koniec gotowania, czy pieczenia).

Skład: ziele pokrzywy, pieprz czarny, imbir, kurkuma, papryka czerwona słodka, kminek, kolendra, jałowiec, gorczyca, lubczyk, majeranek, bazylia.

4 zł za 40g.
STOSUJĘ JĄ DO WSZYSTKIEGO. NADAJE WSPANIAŁY SMAK I AROMAT. POTRAWY Z NIĄ SA PYSZNE! BRZUCH SIĘ NIE BUNTUJE.

2. Herbatka bomba przeciwutleniaczy


Mieszanka owocowa wzbogacająca organizm w niezbędne do życia witaminy i mikroelementy.
Cechuje ją duża zawartość witaminy C, witamin z grupy B, karotenoidów i przeciwutleniaczy.
Zawiera wapń i magnez, potas, żelazo, miedź, cynk i inne ważne składniki.
Dostarcza substancji niezbędnych do prawidłowej pracy całego organizmu.
Przyspieszają mineralizację i regenerację tkanek. Zwiększa odporność, chroniąc przed grypą i przeziębieniem.
Dzięki nim twarz nabiera blasku, a ciało wigoru.
Mieszanaka zapobiega nowotworom, miażdżycy, chorobom serca, cukrzycy, chorobom nerek i przewodu pokarmowego.
Przeciwskazania to ciąża i alergia na któryś ze składników
Skład:  Owoce: róży, jarzębiny, głogu, aronii, bzy czarnego; kwiat hibiskusa.

Herbatkę zrobiłam i zmroziłam. W upały coś wspaniałego. Mocny aromatyczny napar i smak. Pełnia witamin.
Absolutnie nie trzeba dosładzać! Jedną porcję-3 łyżki stołowe gotowałam 3 razy i za każdym razem pyszna!
3 łyżki mieszanki zalać 3szklankami zimnej wody, gotować przez 5 minut i odstawić do naciągnięcia.
Pić systematycznie w ciągu dnia. 1 porcję można wykorzystać 3 – krotnie.
150g za 17 zł

Zdjęcie
ZdjęcieZdjęcie

3. Herbatka piękne włosy i paznokcie


Herbatka bogata w rozpuszczalną krzemionkę, wapń, magnez, alantoiny oraz  wit. C i przeciwutleniacze, które są niezbędne do syntezy wytrzymałego  kolagenu. Przyspiesza mineralizację i regenerację tkanki łącznej,  szczególnie kości, naczyń krwionośnych i skóry.

Skład: ziele pokrzywy, ziele skrzypu, ziele poziewnika, kwiat lawendy, ziele  rdestu ptasiego, ziele nawłoci, ziele przywrotnika, liść czarnej  porzeczki, owoc dzikiej róży, owoc aronii, liść żywokostu.

Sposób użycia: Napar: 3  łyżki ziół na 3 szklanki wody gotować 5 minut, odstawić na noc i pić  następnego dnia małymi porcjami. Używać przez 3 tygodnie Należy  uzupełniać witaminę B1.
Przeciwwskazania: ciąża, alergia na którykolwiek składnik mieszanki.
100g/ 17 zł

Herbatka ma świetny smak. Bogactwo składu zachęca do picia. Ziele poziewnika..wow!!
Wiecie co on potrafi? A to tylko 1 z wielu składników!
Poziewnik:
Jest bardzo przydatny w leczeniu stanów zapalnych gardła, oskrzeli, krtani i płuc, ponadto przeziębienia, grypy, anginy, choroby wrzodowej i chorób reumatycznych.
Naparem i odwarem z ziela poziewnika przemywać skórę zapalnie zmienioną, trądzikową, łojotokową i zwiotczałą. Krzemionka poprawia elastyczność skóry, a polifenole zmniejszają rozszerzone pory i hamuja nadmierne wydzielanie łoju. Irydoidy i saponiny działają przeciwzapalnie. Napar z poziewnika ma właściwości antyseptyczne po zastosowaniu na skórę. Poziewnik, podobnie jak skrzyp, perz, przytulie jest dobrym źródłem przyswajalnej krzemionki dla skóry. Krzemionka działa korzystnie na naczynia krwionośne (uszczelnia i wzmacnia), stawy i tkankę łączną właściwą oraz nabłonkową (stymulacja regeneracji, gojenie). Napar z poziewnika stabilizuje strukturę włókien kolagenowych i nabłonków.
Poziewnik korzystnie wpływa na układ wydalniczy, utrudniając wytrącanie się złogów moczowych i wzmagając diurezę.

Długo muszę Was namawiać na zakupy w Zielarni? Myślę , że nie!
Warto!
Cały katalog macie TUTAJ.
Zachęcam do odwiedzin

Czosnkowy gulasz z indyka

Od czasu do czasu kupuję indycze mięso. Jest ono dość suche, więc szukam pomysłów na nie.
I tak powstał pyszny aromatyczny gulasz.
Obiad gotowy w 20 minut!

Co nam trzeba?
Filet z piersi indyczej-około 400-500 g
2 ząbki czosnku
łyżka oleju
przyprawy: sól, pieprz, curry (wszystkiego po 1/4 płaskiej łyżeczce)
sos czosnkowy Folwark
Do podania: makaron i surówka  z sałaty i pomidora, rzodkiewki z jogurtem naturalnym

Robimy!
Mięso myjemy, kroimy w kosteczkę i osuszamy lekko ręcznikiem papierowym.
Posypujemy przyprawami, nacieramy, mieszamy
Na patelni rozgrzewamy olej.
Nastawiamy wodę na makaron.
Czosnek obieramy i drobno siekamy.
Wrzucamy na olej i przesmażamy chwilę. Dorzucamy indyka.
Smażymy, mieszając od czasu do czasu.
W między czasie robimy surówkę i gotujemy makaron.
Gotowe już mięso zalewamy sosem czosnkowym -około  5 łyżek wystarczy.
Podajemy: makaron, na to kawałki indyka w sosie i surówka. Smacznego!

wybaczcie wyszczerbiony talerzyk 😉 widać, że nie stoi i zdobi

SemCo-oleje tłoczone na zimno najwyższej jakości

Spotkanie MAM w SPA pozwoliło mi dzięki uprzejmości firmy SemCo poznać nowe oleje.
Tłoczone na zimno: Rydzowy, Lniany Wielkopolski  i Rzepakowy z Wielkopolski.

SemCo to polska firma z rodzinną tradycją.
Od 1990 r. prowadzą specjalistyczne gospodarstwo SemCo SGNiP o wielkości 50 ha oraz kontraktację na 250 ha u rolników specjalistów. Dysponują bazą produkcyjną wraz z magazynami w centralnej Polsce.
Posiadają laboratorium specjalistyczne.
Podstawą do rozpoczęcia działalności przetwórczej była – i jest w dalszym ciągu – uprawa roślin zielarskich, cebul kwiatowych, nasion roślin oleistych, miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba) oraz handel nimi w Polsce i za granicą.
Bazują na produkcji olejów zawierających NNKT (nienasycone kwasy tłuszczowe), w tym wiesiołka, ogórecznika, zarodków pszenicy i pestki czarnej porzeczki. Ponadto tłoczą len, lniankę, konopie, ostropest itp.

Zapraszam do polubienia i śledzenia na facebooku.

SemCo oferuję bardzo bogatą ofertę olei, jak i ziarna i inne zdrowe dodatki w swoim sklepie, o niektórych słyszę po raz pierwszy, ale wszystkie chciałabym mieć w mojej kuchni i próbować smaki, komponować dania, używać i używać do ostatniej kropelki.
Póki co opowiem Wam jakie oleje dostałam i do czego służą.
Olej lniany:
Jest to olej roślinny, tłoczony z brązowego siemienia lnu spożywczego, o najwyższej zawartości kwasów tłuszczowych omega -3  i omega – 6 ca 67%, które jako składniki diety regulują poziom cholesterolu.
Łyżka oleju zabezpiecza dzienne potrzeby organizmu w NNKT.
Znakomity jest do ziemniaków, kasz, pieczywa, sera , ryb-śledzi, mięs, wszelkich warzywnych sałatek i surówek, a szczególnie cebuli i czosnku, do sosu Winegret, majonezów, dresingów itp.
Używamy na zimno!

Olej rydzowy:
Lnianka ozima , rydz, rydzyk, lnicznik (Camelina silvestris) to znana od wieków roślina oleista uprawiana w Wielkopolsce
Tłoczony na zimno olej rydzowy charakteryzuje korzenny smak z wyraźną nutą cebuli i gorczycy, czysty, swoisty aromat i ruda barwa. Olej zawiera ca 90% kwasów nienasyconych, w tym do 54% omega 3 i omega 6, w stosunku 2:1.
Obecność naturalnych antyoksydantów gwarantuje długi okres przechowywania.
Łyżka oleju zabezpiecza dzienne potrzeby organizmu w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe.
Stosuje się go do kasz, ziemniaków, pieczywa, sera, ryb -śledzi, mięs, warzywnych sałatek i surówek a szczególnie czosnku, cebuli i sosów Winegret, itp
Używamy na zimno!

Olej rzepakowy:
Tłoczony ze starannie dobranych polskich nasion rzepaku bezerukowego, odmiany podwójnie uszlachetnionej, czysty, nierafinowany o charakterystycznym zapachu i smaku Olej rzepakowy.
Kwasy nienasycone to 90% zawartości tłuszczu i one decydują o dobroczynnym działaniu tego oleju na rzecz organizmu.
Olej rzepakowy jest wyśmienity do surówek, sałatek, majonezów, sosów Winegret i dresingów, zup, mięs, ryb, pieczywa, ziemniaków, kasz itp.
Jedna łyżka zabezpiecza dziennie zapotrzebowanie organizmu w NNKT.
Olej rzepakowy posiada ca 60 % kwasu linolowego i dzięki temu możemy używać go do krótkiego, jednorazowego smażenia potraw, np. mięs, ryb, naleśników itp
TUTAJ możecie zerknąć jak MAMY, które dostały oleje SemCO wypowiadają się na ich temat, a ja prezentuje Wam kurczaka, który upiekł się na soczysto z chrupiącą skórką, a natarłam go olejem rzepakowym.
Niebawem pokaże Wam przepis na pyszną sałatkę z olejem rydzowym!