Lambre- Exclusive Colour czyli czarujemy kolorem.


Na spotkaniu w Giżycku  dziewczyny zadbały także o nasze twarze, a jaśniej mówiąc o makijaż.
Dostałyśmy moc pięknej kolorówki, lakiery, tusze, cienie, puder od  JOKO i Virtual – Miraculum, My secret -od Drogeria Natura
ZdjęcieZdjęcie
Obdzieliłam, podarowałam mamom i dla mnie zostało 🙂 Cienie są cudne, lakiery bajeczne, błyszczyki wymiatają!

Ale ta niebieska paczuszka mnie urzekła!

Lambre- LAMBRE® to francuska marka z tradycją, firma o wymiarze międzynarodowym, której zaufało tysiące klientów na całym świecie. Francuska perfumeria i surowce o wysokich walorach jakościowych, sprowadzane z wielu państw całego świata (m.in. Francji, Włoch, Szwajcarii, Belgii, Szwecji, Niemiec, Chin), pozwalają LAMBRE® używać miana marki zaufanej, sprawdzonej i bezpiecznej. Firma przy tworzeniu swoich kosmetyków niezwykle starannie opracowuje każdy szczegół. Wszystkie produkty przechodzą kilkustopniowy proces kontroli jakości, testy laboratoryjne: mikrobiologiczne, dermatologiczne i aplikacyjne. Testy nie są przeprowadzane na zwierzętach!

Czytaj dalej „Lambre- Exclusive Colour czyli czarujemy kolorem.”

Tołpa- amarantus,dąb, białe kwiaty i zaklęcie czarnej róży

Upominek od Tołpy
był dla mnie ogromną niespodzianką i jedną z najmilszych. Bardzo sobie cenię tę firmę. Korzystałam już z kremu do twarzy tej firmy i byłam bardzo zadowolona.
Po teście widocznych produktów wiem, że do przeproszę się z Tołpą za kilka lat nieobecności.
Ale po kolei!
Przy ilości kosmetyków jakie dostałam na spotkaniu Blogerek trudno wszystko na raz użyć, a zrecenzować trzeba. Także te kosmetyki używałam 3-4 dni i stoją czekając na swoją kolej.
Moja opinia:

Czytaj dalej „Tołpa- amarantus,dąb, białe kwiaty i zaklęcie czarnej róży”

Olive Tree SPA Clinic- cukry i olejki dla skóry

Kolejnym upominkiem, który przetestowałam jest upominek od Akademii Paznokcia.
Dwa małe słoiczki firmy Olive Tree SPA Clinic. http://olivetreesc.com/
Spotkałam się z tą firmą pierwszy raz i wiem co to miłość od pierwszego wejrzenia/dotyku!
W 1 słoiczku zamknięty jest peeling. Niesamowita konsystencja, która po chwili kontaktu ze skóra zmienia się z peelingu w cudowną oliwkę. Zawiera cztery rodzaje cukrów! Skóra po użyciu jest gładka i miła w dotyku. Delikatny zmysłowy zapach. Dostaje ode mnie 6!
ZdjęcieZdjęcie

Drugi słoiczek to organiczne masło do masażu ciała z naturalną gliceryną. Lekka konsystencja, urzekający lekko malinowy kolor, delikatny zapach i świetne wchłanianie. Skóra jest nawilżona i bardzo gładka, do tego długo delikatnie pachnie! Cudowny kosmetyk! Dostaje pewną 6!!!
ZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Kosmetyki są świetne i zamierzam w przyszłości zakupić takie słoiczki! Polecam każdemu. Miłe doznania gwarantowane!!