ectoAlerg-coś do noska, coś dla oczu.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×

Około 3 tygodnie temu dostałam taką oto przesyłkę od firmy Langsteiner.
2 opakowania spray-u do nosa i 2 opakowania kropelek do oczu.
Firma Langsteiner została założona w 1996 roku w Krakowie.
Zajmuje się importem, dystrybucją i produkcją dietetycznych środków spożywczych oraz suplementów diety.
Więcej możecie poczytać na ich stronie, wachlarz ich produktów jest dość szeroki.
Ja przedstawię Wam to co dostałam:

ECTOALERG SPRAY DO NOSA 20ml
Jak donosi producent:
Wyrób medyczny przeznaczony do leczenia i zapobiegania występowania objawów alergicznego nieżytu nosa oraz do łagodzenia oraz profilaktyki podrażnień i zapalenia błony śluzowej nosa. Nie zawiera środków konserwujących, a specjalny system aplikacji chroni przed potencjalnym wnikaniem drobnoustrojów.
Działanie: W wyniku stosowania Ektoiny, naturalnej cząsteczki o działaniu ochronnym – składnika posiadającego szczególne właściwości ochronne dla komórek, właściwości nawilżające oraz zdolność tworzenia ochronnego kompleksu wodnego – ectoAlerg spray do nosa chroni przed szkodliwym wpływem alergenów, odwodnienia błony śluzowej nosa oraz ułatwia regenerację wrażliwej błony śluzowej nosa.
Skład:
2% Ektoina, woda,sól alpejska.
Moja opinia: Od około 2 tygodni zmagam się z kaszlem, katarem. Używam codziennie tego sprayu. Nie jest to lek typu oddtykającego.
Jego działanie jest w inny sposób zbawienne- pięknie nawilża  śluzówkę. Podczas kataru zawsze wysusza się nos, robią się podrażnienia, zaczerwienienia. Pierwszy raz od nie wiem jak dawna, nie mam takiej sytuacji. Jest leciutki-pięknie się rozpyla, daje uczucie świeżości i nawilżenia. Jest to duża ulga dla nosa. Spray nie ma zapachu praktycznie, ani smaku. Dla mnie świetny. Dla dzieci także-psikałam i nie narzekały. Napsikałam także tego sprayu do  inhalatora z nebulizatorem i wdychałam w ten sposób. Mam zamiar używać profilaktycznie i bez kataru.
Cena w sklepie jest około 15zł, ale jest przekreślona na 3,99.  Zerknijcie http://www.zdrowysklep.com.pl/
Cena na doz.pl to około 17zł

ECTOALERG KROPLE DO OCZU 10ml
Jak donosi producent:
Wyrób medyczny przeznaczony do zapobiegania i leczenia objawów alergicznego zapalenia spojówek. Odpowiedni do oczu wrażliwych.
Działanie: W wyniku stosowania Ektoiny, naturalnej cząsteczki o działaniu ochronnym – składnika posiadającego szczególne właściwości ochronne dla komórek, właściwości nawilżające oraz zdolność tworzenia ochronnego kompleksu wodnego – ectoAlerg krople do oczu chroni przed szkodliwym działaniem alergenów oraz ułatwia regenerację wrażliwej spojówki.
Wskazania i przeciwwskazania: Preparatu ectoAlerg krople do oczu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na ektoinę lub inny składnik preparatu. W razie stosowania innych kropli do oczu lub miejscowych maści ocznych, należy zachować co najmniej 15-minutowy odstęp czasowy pomiędzy zastosowaniem preparatu ectoAlerg Krople do oczu i innych leków.
Skład:
2% Ektoina, woda, chlorek sodu, hydroksyetyloceluloza i bufor cytrynianowy.
Moja opinia: Używałam dotychczas 2 razy-po nieprzespanej nocy, oczy bolały i po kilkugodzinnej pracy przy komputerze. Kropelki sa bardzo lekkie-oko robi się mokre, znika uczucie podrażnienia. Wyraźnie czuć odświeżenie i nawilżenie. dla osób z soczewkami i okularami myślę, że byłby super. Ale to kwestia wypróbowania
Cena w sklepie jest około 15zł, ale jest przekreślona na 4,99.  Zerknijcie http://www.zdrowysklep.com.pl/

Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne. Podczas wizyty u swojej doktor rodzinnej pokazałam ,że używam takiego sprayu i bardzo pochwaliła, mówiąc, że to bardzo dobry produkt. Zalecała stosować dalej.
Także i ja Wam polecam, a firmie dziękuję, że miałam okazję poznać ten produkt

Print Friendly, PDF & Email
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Filament.io 0 Flares ×