
Malowanie paznokci nigdy nie było moją dobrą stroną. Wiecznie w kuchni, praniu i w zlewie. Lakier wytrzymuje u mnie pół dnia.
Do czasu jak zaczęłam odkrywać różne lakiery dzięki spotkaniom Blogowym.
Jak coś mi się podoba to chętnie się dzielę moja opinią tu na blogu i na facebooku.
Tak było w przypadku Akademii Paznokcia, która podarowała mix lakierów na jednym ze spotkań.
W podziękowaniu za moją opinię w tym roku wczesną wiosenką przyjechała do mnie taka magiczna paczka, wypełniona pięknymi lakierami, pilniczkiem pędzelkiem i tajemniczym wzorem.
Czytaj dalej „Akademia paznokcia, wzór do naśladowania i nowości od Astora”
